Vysvětlení pojmů a představení provizního systému Affiliate

Dashboard – nástěnka

Celkový počet doporučení – kolik zákazníků si díky Vašemu doporučení nakoupilo.

Celkový počet návštěv – kolik návštěv Vaše doporučení přivedlo.

Celkový nevyplacený výdělek – znamená kolik Vám systém vydělal v posledním období. 

Celkový vyplacený výdělek – znamená kolik jsem Vám vyplatily na provizích.

Návštěvy – Ukazují po najetí myší, kolik v daný den navštívilo web návštěvníků díky vašemu doporučení.

Doporučení – Ukazuje dny ve kterých došlo k díky Vašemu doporučení k nákupu našich produktů ze kterých máte provizi.

 

Jak pracovat se systémem provizí

Jakým způsobem budete provizní systém využívat je čistě na Vás. vaším úkolem a i motivací by mělo být vytvořit si dostatečné portfolio klientů, které přivedete ke značce Lesia.

Jako ambasadoři by jste měli potenciálním klientům poradit s produkty a tím navázat obchodní vztah. Můžete jim nabídnout aktuální slevové kupóny a ostatní akce, které budeme mít. V ideálním případě je vhodné potenciální klientky oslovovat přímo, ať už osobně nebo elektronicky. Představit jim značku a nabídnout jim například slevu na první nákup a poté s takovou zákaznicí i udržovat nějaký obchodní vztah – myšleno občas se svojí klientce ozva, že jsou nové produkty…apod.

Provizní systém můžete využít i ke sdílení na sociálních sítích, a to si myslím, že bude většina z Vás dělat. Pokud budete vytvářet příspěvek tak bude potřeba, aby i samotný příspěvek byl kreativní a neobsahoval například jen foto a odkaz – to je špatně. Ve správném příspěvku by měla být například fotka Vaší práce, vypsané materiály a například odkaz na obchod kde je nakoupit. Odkaz vytvoříte pomoci generátoru odkazů. Můžete sdílet i Váš slevový kód v příspěvku.

Výše provize není nijak ovlivněna, tedy pokud díky Vám dojde k doporučením, které budou generovat například 300tis.Kč měsíčně v hodnotách prodaných produktů a služeb, bude Vaše provize činnit okolo 30.000Kč za každý kalendářní měsíc. Provize se vždy počítají podle výplatních termínů tedy od 10-20.dne v měsíci do 10.-20.dne v měsíci následujícím.

Výplaty provizí probíhají s 30ti denním zpožděním, z důvodu možnosti vrácení zboží zákazníkem. Tedy provize Vám bude vyplacena v následujícím výplatním období po ochranně lhůtě, tedy pokud někdo nakoupí 1.1.2024 tak vaše provize Vám dorazí ve výplatním období 10.2.2024 – 20.2.2024.

Tento systém není složitý a pokud budete mít nějaké otázky, obraťte se na Terezu Hrubou nebo napište do facebookové skupiny LESIA-NAILS.COM – PODPORA.

Těšíme se na Vaši spolupráci a přejeme Vám hodně úspechů. Vaše Lesia!