Alena Zouharová

Ambasador značky Lesia

Alena Zouharová

Alena Zouharová

Ambasador značky Lesia

Ahoj. Jmenuji se Alena a nehtařině se věnuji už od roku 2011. 

Na střední škole kolem roku 2008 mě k tomu zlákala sestřenka. Šly jsme (jak jinak… 🤣) k Vietnamcům. To byl děs jak na pohled, tak i bolestí lůžek. První a na delší dobu poslední nehty. Po nabírání odvahy jsem chodila k nehtařce, ale také jsem nebyla úplně moc nadšená, i když na tu dobu vypadaly hezky. Místo gelového lesku používala obyčejný lak – vadilo mi delší schnutí. 

Pak jsem chodila ke známé. Občas jsem si nehty dozdobila laky, nebo nalakovala.. Prý mi to šlo 😅 Podnět koupit si sadu a začít si je dělat sama přišel ve chvíli, kdy mi byly nehty zkráceny na minimum. V té době jsem gel nosila protože mi umožnil nosit delší nehty a najednou byla délka pryč.

Mé začátky vypadaly jako většiny –  bylo to takové to typické patláníčko, hokus pokus. Všude to teklo, lámalo se to kde mohlo, běžně až do krve. Postupně jsem zjišťovala, že je několik druhů gelu, různé lesky a dokonce i podklady! Koupila jsem si hustší gel a….. Najednou už to šlo lépe, nehty dostávaly postupně tvar, modeláž jak by být měla.. (s troškou nadsázky) 

Několik let jsem se v tom “plácala”, jela pokus omyl. I když to drželo, tvar to nějaký mělo už konečně taky, pořád to nebylo ono. V roce 2017 přišel první kurz – dárek od manžela a to manikúra pomocí brusky u tehdy uznávané školitelky. Byl to neskutečný zážitek. Dojmy, atmosféra.. Něco nového, děsivého – být v blízkosti takových známých jmen? Ufff. Ale daly jsme to. Holky byly úžasné a hodné. Pak byla v roce 2018 kvalifikace (kvalifikace, kdy vy víte více než školitelka.. 🤣) s příslibem práce u jedné nehtařky – pronájem stolu. Ta nakonec spolupráci odřekla a místo dala kosmetičce. 

V roce 2019 proběhl první pokus o salón. Bohužel neprošel přes hygienu. (nojo i u rušné křižovatky se musí větrat oknem.. 🤦🏼‍♀️) tak se smlouva zrušila a já byla zas doma. 

Následovalo několik online kurzů. Zkusila jsem znovu manikúru, kde jsem zjistila nové použití frézek, nové vědomosti i triky. Poté chemie a fyzika, šablony, nanášení barev(kde bohužel byl použitý opět obyčejný lak 🤔😅) … 💅

Na jaře roku 2022 mě dokopal manžel k salonu pokus číslo 2. Chtěl, ať dělám něco co mě baví a neskončím někde ve fabrice nebo chráněné dílně. Ano, jsem handicapovaný člověk, který těch možností živit se moc nemá 😊 Tak manžel našel malý útulný prostor… Šlo se na úřady… no konečně! Papírově vše v pořádku. Tak se šlo na to – dokoupení materiálu, elektroniky, nábytku, třeba pro stůl jsme jeli nějakých 300km tam a 300km zpět… 

Nyní působím v salonu v České Lípě, kde Vám mile ráda ukáži výrobky. Můžete vyzkoušet a i omrknout reálné barvy či konzistence. 

Má cesta k LESIA? K této značce mě přivedla výhra v soutěži. Je fakt, že jsme si třeba s acrygely nesedly. Téměř letěl z okna! 🤣 Z té konzistence jsem šílela! Ale stavební BB pink byl skvělý. Postupně na řadu přišly lesk, matt a i base LOVER  – to byla láska na první pohled. Ač výpotkové lesky nemusím, STICKY TOP  si mě získal. A jelikož miluju praci s poly/acrygely tak proč tomu lumpovi nedat druhou šanci. Ano, už jsme kamarádi i s acrygelem ❤️ protože konkrétně NATURAL COVER  má úžasnou barvu. A GELLAKY ?  No ty mě uchvátily na první dobrou! Ta kryvost, konzistence… úžasné😍 Za mě kam se hrabou jiné značky 😁

 

Děkuji za šanci být v týmu a posunout se zas o kousek dál 💅❤️

 

Krátký dotazník: Alena Zouharová 

Přijímáš nové klientky?  Ano

Jaké služby v salonu poskytuješ?

Manikúra

Gellak, zpevnění nehtů

Modelaž nehtů gelem

Jak dlouho se věnuješ modeláži nehtů? od roku 2011 

Co Tě přivedlo k vyzkoušení značky LESIA NAILS?

Původně výhra. Pak chuť objevovat něco nového. Značka mě zaujala svými úžasnými produkty.

Proč ses rozhodla být ambasadorkou?

Nabídka samozřejmě ale hlavně chuť být součásti super týmu. Mít možnost se posunout a něco dokázat. 

Jaké jsou Tvé 3 top produkty?

STICKY TOP

GELLAKY

RUBBER BASE Lover