Hanka Urbanová

Ambasador značky Lesia

Hanka Urbanová

Hanka Urbanová

Ambasador značky Lesia

Ahoj, jmenuji se Hanka Urbanová a nehtům se věnuji od roku 2020.

Do tohoto světa sem poprvé nakoukla asi v roce 2009, kdy mě kamarádky z práce ukecaly, abych šla s nimi na nehty. Tehdá samozřejmě do vietnamského studia, kam sme asi 6 měsíců pak chodily. Po několikáté výměně personálu a zhoršení celkové kvality, sem s nehty tam skončila a celkově si dala oddych. V průběhu pár let sem ještě navštívila pár levnějších studií, ale vždy sem odešla poměrně zklamaná. V roce 2018 sem začala navštěvovat začínající nehtařku, ale často mi některé nehty odpadly. A tak sem poprvé zainvestovala a šla do kvalitního studia, kde sem okamžitě viděla obrovský rozdíl jak v přístupu, tak kvalitě práce. Bohužel ( no nebo vlastně bohudíky) ale po narození druhého syna a manželovo změně zaměstnání, sem již neměla možnost na nehty docházet. Protože mě tahle práce vždy fascinovala, tak sem ráda pozorovala nehtařky při práci a pokud sme se zvládly i domluvit, tak sem si s nima o této profesi povídala. Co a jak se dělá a používá.
Tím sem nabyla dojmu, že to zas tak těžký není a zvládla bych to třeba doma sama 😁. Naštěstí sem měla alespoň povědomí o tom, jaké základní věci potřebuji, a tak sem neudělal tu chybu, abych si koupila nějakou neprofesionální sadu, kde většina věcí k ničemu není a dalších spoustu chybí. Jinak sem ale těch chyb udělala až až.
Poté co mi všechny věci došly, vrhla sem se na to. Nevhodný materiál, minimální znalosti a nulová zkušenost, ale zato velké odhodlání 💪🏻. Po 4 hodinách byla s bídou hotová jedna ruka, každý nehet úplně jiný, ale i tak to byla láska na první tah štětcem a věděla sem, že to prostě chci a musím umět.
První díla byla hrozná, teda to vidím až dnes, já na ně byla poměrně hrdá😂. Nehty většinou do týdne odpadly, ale pomocí videí na YouTube a různých diskuzích ve skupinách na Facebooku, sem se zlepšovala po malých krůčkách. Nadšení neopadalo a já pochopila, že potřebuji víc, než jen videa a diskuze.
Začala jsem postupně měnit materiál a přípravky za kvalitní. V lednu 2021 sem si udělala velký tří měsíční on-line kurz a následně absolvovala několik dodatečných. Nehty sem ale měla stále jako koníček a dělala je jen sobě, mamce a kamarádkám.
Na konci roku 2021 sem se zúčastnila soutěže v nailartu, kde sem vyhrála ❤️ a v té době se taky začala rodit myšlenka chtít od toho trochu víc a třeba se i živit něčím, co mě neskutečně baví.
V září 2022 sem nastoupila na rekvalifikační kurz ukončený profesní zkouškou a můj sen se mohl pomalu stávat realitou.
Navštívila sem ještě pár kurzů s profesionální nehtařkou, který mě posunuly o další kus dopředu. A rozhodně se sebevzděláváním nekončím. Já tyhle věci prostě potřebuji, nejen pro svůj postup, ale vždy mě nakopnou k další práci 😁.
Já osobně mám ráda více zdobené nehty, ať barevně nebo nějakými doplňky(kamínky, folie, malování…). Líbí se mi stavěná francie a 3D modeláž. A obdivuji extrémní dlouhé nehty, které už jsou prostě umění.

Krátký dotazník: Hanka Urbanová

Přijímáš nové klientky: Ano

Jaké služby poskytuješ?
Manikúra
Modeláž nehtů gelem
Gellak
Parafínový zábal

Jak dlouho se věnuješ modeláži nehtů?
Od poloviny roku 2020

Co tě přivedlo k vyzkoušení značky Lesia?
Výhra produktů v soutěži. Produkty mě hned nadchly, práce s nima byla skvělá.

Proč ses rozhodla být ambasadorkou?
Chtěla sem patřit do super týmu, který mi dá možnost posunout se. A kterému bych i já mohla být přínosem.

Jaké jsou tvoje Top 3 produkty:
Barevné gely
Stavební gel -Classic camu natural
Štětec na gel Tonque č.6