Iva Lenochová

Ukázka práce Ambasadora

Představení Ambasadora

Ahoj,

jmenuji se Iva Lenochová a nehtové modeláži se věnuji cca 6 let. K nehtařině jsem poprvé přivoněla v době, kdy má osobní nehtařka odešla na mateřskou dovolenou a já vlastně nikdy nebyla úplně spokojená s jejím designem- především s tenkými liniemi. To byl rok 2017. Měla jsem od ní nakoukané a přece to není tak složité, abych to nezvládla 🙂  Na facebooku jsem se přidala do mnoha nehtařských skupin a asi půl roku jen koukala co je co, a co se k čemu používá. Vyptávala se a četla. Doslova mě to pohltilo.

Nakonec jsem na bazarech nakoupila nějaký ten základ a se slovy na rtech „ Ještě ušetřím.“ 😀 😀 😀 se do toho pustila. Na první nehty jsem, jako každá z nás, byla náležitě pyšná a vložila je na FB stránky, pak to přišlo….hromada výtek a leckdy posměchu, měla jsem chuť se na vše vykašlat. Objevila se ale i konstruktivní kritika. Ta mě posouvala dál. Dodnes jsem v kontaktu se třemi nehtatařkami, bez kterých bych teď jen těžko byla tam, kde nyní.

V roce 2018 jsem absolvovala svůj první profesionální kurz základů nehtové modeláže a posun byl na cestě. Samozřejmě, že to šlo pomalu, ale občas se našla i menší pochvala a já byla šťastná. Další léta jsem trénovala a potila krev (leckdy i doslova). Postupně, a v rámci možností, jsem navštěvovala kurzy nehtového zdobení.

Rok 2021 byl pro mě v podstatě převratem a uvědomění si, co bych ráda dělala. Jenže byl to zatím jen sen. V polovině roku přišla nabídka od nováčka na trhu Lesia. Měla jsem obavy, zda má práce je adekvátní a odpovídá profesionálním požadavkům. K mému štěstím je náš tým skvělý, umí podržet a také člověka vyhecovat, což je naprosto skvělá kombinace 🙂 V Lesia jsem objevila lesk, který za mě nemá konkurenci a tím je Sticky Top.

Ačkoliv se jedná o výpotkový lesk, tak nepotřebuje žádné velké leštění, má obrovskou odolnost vůči oděru a nádherný, dlouhotrvající lesk. Naprosto splňuje vše, co od lesku můžete očekávat. Další, pro mě nezbytný, je modelační gel Classic Camu Natural nebo Pastel Pink. Jedná se vlastně o jeden z prvních produktů Lesia a já byla po vyzkoušení nadšená. Jeho nejlepší vlastností je, že se vyrovná, ale nezatéká do nehtových valů a je pevný díky obsahu skelných částic.

V prosinci roku 2022 jsem složila profesní zkoušku v oboru manikérka- nehtová designérka.  To byl můj sen a já si ho konečně splnila. Nejraději dělám klasickou modeláž gelem. Poradím si i s akrygelem nebo gellakem, i když nejsem zrovna jejich fanouškem. Barvičky mám raději klasické v kelímku než ty gellakové.

Do budoucna se chci snažit nezaostávat za vývojem a trendy v nehtové modeláži. Nehtařina je totiž obor, kde je neustále potřeba se vzdělávat a sledovat vývoj, protože jinak za pár let by člověk zůstal na bodě 0. Miluji výzvy a tak se občas stane, že mé klientky vystoupí ze své komfortní zóny a domluvíme se na nějaké pořádné divočině.

Tyto dny s radostí vítám a posouvá mě to dál a dál. Moji největší výzvou je momentálně pokořit malbu, která by byla přesná, efektivní a krásná 🙂 To by bylo tak vše o mé cestě za nehtařinou. Děkuji, že jste dočetly až sem.

 

Krátký dotazník: Bc. Iva Lenochová

 

Profesní zkouška: ANO

Přijímáš nové klientky? Brzy budu

Jaké služby v salonu poskytuješ? Manikúra, gellak, modeláž gelem a akrygelem

Jak dlouho se věnuješ modeláži nehtů? Od roku 2018

Co Tě přivedlo k vyzkoušení značky LESIA NAILS?

Výhra v soutěži a spokojenost s materiálem

Proč ses rozhodla být ambasadorkou?

Brala jsem to jako příležitost a dalším plusem byl známý kolektiv

Jaké jsou Tvé 3 top produkty?

Sticky top

Classic camu natural nebo pink

Podzimní kolekce barevných gelů 2022

Profilové foto Ambasadora

Iva Lenochová

Sociální sítě Ambasadora

Kontakt na Ambasadora

Mobilní

604340683

Zašlete dotaz Ambasadorovi

CZK Česká koruna
EUR Euro