Lucie Nováková

Ambasador značky Lesia

Lucie Nováková

Lucie Nováková

Ambasador značky Lesia

 

Kdo jsem…

Ahoj, já jsem Lůca. ☺️ Vystudovala jsem střední uměleckoprůmyslovou školu, umění jsi ty.

Jsem mamka od třech děti, miluji svou rodinu a je pro mě vším. Třeba i truhlou plnou fantazie.

Neustále musím něco tvořit, poznávat a učit se novým věcem. Zdolávat výzvy a překážky. Nedokážu jen tak nečinně sedět a odpočívat.  Taky zbožňuju pejsky a kočičky. 😁

Proč nehty?

Už od dětství jsem si se starší sestrou lakovala nehty,  předháněli jsme se kdo vymyslí hezčí vzor.

Začal se psát rok 2008, podařilo se mi sehnat, mou první UV gel sadu. Dodnes vzpomínám, jak jsem na to koukala jak vykulený blázen, co jsem to vlastně koupila. Sociální  sítě v té době byly ještě v plenkách, nehtové značky byly dostupné jen přes obchodní zástupce. Pro obyčejného smrtelníka nedostižný. Školení? Tak ty už vůbec. Barevné gely? Moc jich tenkrát nebylo… Těžký  začátek ale na druhou stranu dalo mi  toho tolik do života.

 

Z koníčka profesionálem.

Jak to tak bývá po rodičovského dovolené, kam se vrátit do práce? Skloubit x směn, domácnost a rodinu bylo složité až nemyslitelné. V roce 2015 jsem od úřadu práce  dostala nabídku rekvalifikačního kurzu  „Manikúra, včetně nehtové modeláže“. Říkala jsem si proč to tedy nezkusit jako profesionál. Přijala jsem svou první výzvu a ponořila se do světa nehtové modeláže celým svým srdcem.

Vybudovala jsem svůj první salón, našla skvělou klientelu (některé Zlatíčka, mám dodnes ❤️) , zkusila první obchodní zastoupení, vyhrála soutěž v Nail Art a získala nové přátelství.

LEsia

Jak to tak bývá život není jen pohádka a procházka růžovou zahradou ale i peklo, kdy člověk neví jak dal. Zažíváme vzestupy a pády, tak i já jsem musela padnout k zemi, abych mohla najít sama sebe. Zvednout se ode dna a jít dál.

Celou mě to změnilo,  na x let jsem se nehtíkům úplně vyhýbala. Stáhla jsem se do ústraní a nechtěla nic vidět ani slyšet. Jenže, srdce je silnější než rozum. To už jsme v roce 2023, vše šlo rychlím krokem kupředu, narodilo se spoustu nových hvězd a mezi nimi i značka Lesia.

Pomalu, pomalu jak to vlastně bylo? Přišel Covid a co dál? Po narození třetího dítka, jsem zas začala mít touhu opět tvořit, malovat, něco budovat. Být ženou a ne jen mamčou od třech děti. Jako bych se znovu nadechla. Nechtěla jsem opakovat své chyby z minulosti.

Tak jsem svůj business postavila úplně jinak. Vyrobila jsem svou první kolekci akvarelových barev, vhodných na Nail Art.  Lesia mě oslovila a já řekla podruhé v životě své ANO. Nadšená z nového, tvořím pro Lesia nails. ❤️

Není nic víc než najít ten správný tým.

Lesia mi dala nový dech, stála při mně a dala mi možnost se rozvíjet. Věří ve svůj tým.

 

Nejlepší Lesia produkt?

Řeknu Vám tajemství, všechny produkty Lesia jsou vybírány a testovány profesionály v oboru, s tou největší láskou jakou si dokážete představit. Nemůžu říct, který je pro mě nejlepší, zbožňuji všechny.  Každý produkt je vhodný na něco jiného. Co můžu ovšem doporučit, když nevíš najdi si svou ambasadorku. Rádi ti se vším poradíme.

 

Co ted tvořím?

Objednat se ke mně můžeš na modeláž nehtů ale i manikúru se vším všudy. Pokusím se ti i vyléčit nehtíky po špatné modeláži a pánové jsou též vítaný.

Pokud ale jsi spíš tvořivá duše jako já, můžu ti pomoct, třeba se zdokonalit nebo tě naučit kouzlo akvarelu.

Je Brod pro tebe z ruky? Není problém a školení můžeme naplánovat u tebe.

Funguji i na WhatsApp +420774661532.

❤️

S láskou Lůca.