Lesia Provizní Systém

Jak funguje náš provizní systém?

Pro naše ambasadory a obchodní zástupce jsme připravily unikátní systém odměn, který závisí pouze na Vašem výkonu. Doporučujte a aktivně hledejte nové zákaznice a získávejte za to zajímavé finanční ohodnocení.

Odměňujeme Vás z každého uskutečněného nákupu.

Jako první na světě přinášíme našim ambasadorům a obchodním zástupcům možnost tvorby pasivního příjmu, díky našemu unikátnímu proviznímu systému, kdy za každé doporučení získáte 10 % z objednávky, kterou Vámi přivedený klient udělá. A to hlavní je, že tuto provizi získáte pokaždé když Vámi dovedený klient udělá další objednávku, tedy dovedete klienta a z každé objednávky, kterou klient uhradí získáte provizi.

Pro koho je provizní systém určen?

Náš systém je určen především pro naše ambasadory. Pokud by jste rádi staly naším ambasadorem zaregistrujte se do našeho obchodu a v hlavním menu klikněte na odkaz staň se ambasadorem.

Pokud máte obchodního ducha a rádi by jste se stali naším obchodním zástupcem, sledujte tento web a jakmile budeme rozšiřovat náš obchodní tým tak nám budete moci zaslat CV a zúčastnit se výběrového řízení.

Je nějak ovliněna výše odměny?

Není.

Nemáme horní limit pro Vaše výdělky. Záleží jen na Vaší šikovnosti a na tom kolik času do této činnosti věnujete.

FORBEAUTY 2024

5.–6. 4. 2024 – PRAHA PVA LETŇANY
Navštivte nás na našem stánku!

Nakup nyní se slevou 20% s kuponem :

FORBEAUTY2024

a získej slevu po dobu veletrhu na eshopu

Ve výši 40 %

40% Slevový kupon Vám přijde emailem.

Minimální hodnota objednávky je 2000Kč, kupon se nevztahuje na již zlevněné zboží a nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami Platnost kuponu je do 4.4.2024 23:59.
Slevový kupon 40% který Vám přijde do emailu platí pouze pro email vztahující se k objednávce a jde využít pouze na jeden nákup.