10 gellakových barev Lesia, do kterých letos na jaře ponoříte prsty na nohou

Sdílejte tento příspěvek!

Lesia Nails gellakové barvy  Vám vemou dech…

Fanoušci pedikúry vědí, že změna ročních období znamená jen jednu věc: je čas experimentovat se zbrusu novými barevnými kombinacemi. Měníme sandály s otevřenou špičkou za kotníkové boty a odložili jsme tmavé odstíny ve prospěch našich pantoflí a sandálů a jarních a letních barev gellaků na nehty.

Abychom se dostali do nálady na krásné květinové období, dávám na nohy neonové a pastelové odstíny barevných gellaků. Pro mnohé z nás je snadné zapomenout, že jsou k dispozici také nádherné přechodné tóny, protože v okamžiku, kdy přijde nová sezóna, naše mysl okamžitě přejde na tmavší barvy. Můžete si být jisti, že máme barvy , které jsou skvělé pro jednotlivce, kteří nejsou připraveni přijmout teplejší měsíce, stejně jako pro ty, kteří se vrhají po hlavě do jara a léta.

Jak se přesouváme do teplejších měsíců, je důležitější než kdy jindy, pečovat o své ruce a nehty, pokud chcete, aby vaše manikúra vydržela co nejdéle a chránila vaše ruce před nevítaným podrážděním a suchem, ikdyž toto klientky trápí převážně v zimních obdobích. Po nehtové gellakové modeláži dostanou kůžičky olejíček a vyživující krém nebo balzám. Pokud se postaráte o kůžičku, vaše manikúra bude trvanlivější a bude i nadále vypadat fantasticky.

Mluvili jsme s profesionály v nehtovém průmyslu o tom, jaké barvy laku na nehty se těší na jaro a léto a jaké barvy jejich zákazníci hledají pro příští sezónu. Je těžké neocenit léto, když laky na nehty jsou  tak úžasné, jak jsou, a troufáme si tvrdit, že na zimu je snadné úplně zapomenout.

1. OCEAN – UV/LED barevný modrý gellak, který se hodí např. k džínovým věcem, k třpytivým sandálkům a pod.

OCEAN - UV/LED barevný gellak

2. OLIVE – UV/LED barevný zelenkavý gellak, který se hodí ke žluté, třpytivé nebo k nude odstínům

OLIVE - UV/LED barevný gellak

3. SUNSHINE – UV/LED nádherný barevný žlutý gellak. Na žlutou si málokdo troufne, ale na opálených prstech vypadá nádherně.

SUNSHINE - UV/LED barevný gellak

4. GABI GP38 – UV/LED barevný žlutý gellak – krapet světlejší odstín, než Sunshine.

GABI GP38 - UV/LED barevný gellak

5. LUCY GP27 – UV/LED barevný gellak – Kdo by neměl rád červenou, že ? Někdo jí na nohách nesnese, a někdo nosí pouze odstín červené.

LUCY GP27 - UV/LED barevný gellak

6. NEON CYCLAM GP29 – UV/LED barevný gellak – naprosto boží odstín neonové oranžovo-červené barvy. Na nohách vypadá naprosto božsky!

NEON CYCLAM GP29 - UV/LED barevný gellak

7. NEON PINK GP30 – UV/LED barevný gellak – svítivější odstín Barbie růžové. Na opálených nožkách vyadá neodolatelně.

NEON PINK GP30 - UV/LED barevný gellak

8. VICKY GP36 – UV/LED nádherný světle modrý barevný gellak, který vypadá skvěle snad na každých rukách i nohách.

VICKY GP36 - UV/LED barevný gellak

9. PINKY GP39 – UV/LED barevný gellak – a kdo by nemiloval růžovou, že?

PINKY GP39 - UV/LED barevný gellak

10. POLAR ROSE – UV/LED barevný gellak – novinka našeho e-shopu. Na sluníčku hází naprosto božské odlesky. A my máme strašně rády, když se něco třpytí… K dostání v několika odstínech.

Polar gellak

Děkujeme Vám za přečtení článku : 10 gellakových laků Lesia. Věříme, že se Vám článek líbil a nezapomeňte nám pod článek něco napsat do diskuze Váš názor  a ohodnotit, jak se Vám článek líbil.

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *