20 anime nápadů na zdobení nehtů, které vypadají, jako z netflixu

Sdílejte tento příspěvek!

Anime, seriály a  filmy Netflixu…

Fanoušci japonského animačního a manga průmyslu mají širokou škálu způsobů, jak ukázat své nadšení pro žánry, včetně cosplaye, značkového oblečení a Funko Pops. Ale myslíme si, že jeden z nejlepších je s dobře provedenou manikúrou a garantujeme, že po procházení této galerie anime nehtů si právě teď rezervujete schůzku…:D

Možnosti nail artu pro fanoušky anime a manga jsou neomezené. Jeden nehet může mít jednobarevnou barvu, zatímco druhý má nápis fandomu. Mohli byste do toho jít naplno a nechat si namalovat celou podobu postavy na nehty, dokonce i na pestrobarevné vlasy. Postavy mohou být znovu představeny jako roztomilá zvířata nebo v novém animačním stylu.

Kolik času je potřeba k vytvoření anime nail art?

Rozsáhlá anime sada nehtů trvá zhruba dvě až tři hodiny. Když někdo může, nakreslí ručně, některé nehtařky zase hledají inspiraci ve vodolepkách a samolepkách a usnadňují si práci… Někdy se nám nejenom nechce kreslit, ale zabere to mnohem více času, tudíž to stojí i více peněz:-)

Kelly Kim, nehtová umělkyně se sídlem na Floridě, potřebuje v průměru tři až čtyři hodiny na dokončení návrhu plus další hodinu a půl na samotnou schůzku. Její oblíbený typ nehtového umění je anime manikúra, ale také si užívá vytváření jiných typů nehtového umění. V posledním desetiletí zaznamenala nárůst poptávky po těchto konkrétních sadách, což se shoduje s nárůstem popularity anime.

Ta a Kim jsou zvyklí na vytváření anime nastavení, takže pokud si rezervujete schůzku s někým, kdo často nemaluje anime nehty, může to trvat déle než čtyři hodiny…Uffff .- komu by se chtělo sedět několik hodin na nehtech, že ? 🙂

Umělecký design nehtů pro fanoušky anime

Je naprosto přijatelné najmout profesionály se znalostmi, časem a trpělivostí, aby vám anime manikúru vašich snů, vytvořily na rukách. Nalepte nějaké samolepky na nehty nebo obtisky, pokud jste začátečník v nail art a chcete udělat nějaké anime nehty doma.

Kim nabízí několik tipů pro každého, kdo si chce vyzkoušet malování miniaturních mistrovských děl na vlastní nehty pomocí technik od ruky. Než začnete malovat nehty, navrhuje hledat návody, jak vytvořit anime postavy na YouTube nebo Pinterestu. “Proporce hlavy, vlasů, očí a rysů obličeje anime postavy jsou velmi důležité. Vzhledem k tomu, že existuje několik jemných detailů a štíhlých linií, budete muset věnovat velkou pozornost rozestupům mezi jednotlivými prvky. “Pokud se ptáte proč, rozvádí…. Říká, že kontrast je nezbytný pro to, aby vzhled získal hloubku.

Které návrhy nail artů z anime jsou nejoblíbenější?

Mezi nejžádanější manikúru na manikúře Meraki často patří buď démon Sukuna z Jujutsu Kaisen nebo protagonista, Kimetsu no Yaiba, z anime a manga série Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba. Podle Allure se Kimovy nejoblíbenější požadavky také točí kolem těchto dvou sérií. Pokračujte v čtení, abyste získali další příklady trendových anime nail artů a nápadů pro vytvoření vlastního!

 1. Hello Kitty & Sanrio přátelé
Hello Kitty & Sanrio přátelé
Hello Kitty & Sanrio přátelé

Sanrio je zodpovědný za to, že nám kromě Hello Kitty představí spoustu dalších roztomilých postav, jako jsou Keroppi a Badtz-Maru. Jejich podobizny jsou součástí této pastelové manikúry s tématem plážového dne. Narina Chan, manikérka, natřela horní část nehtu měkkým limetkovým odstínem, který zobrazuje písek, a spodní polovinu světle modrým odstínem, který symbolizuje oblohu. Každý jednotlivý nehet je obsazen postavou oblečenou na den na pláži. Tato již tak živá manikúra je pozvednuta na zcela novou úroveň přidáním motivů mraků a mořské krajiny, stejně jako motivů mušlí a ptáků a plážového míče.

 1. Howl’s Moving Castle Short Mani
Howl's Moving Castle Short Mani
Howl’s Moving Castle Short Mani

Podívejte se na tyto nehty dostatečně dlouho a budete přeneseni do svého obývacího pokoje, kde se díváte na film Hayao Miyazaki. Pro své krátké nehty Chan znovu vytvořil kompletní sekvenci z filmu. Vytvořila oblohu tak, že natřela každý nehet jiným odstínem modré a pak přidala bílé mraky. Protagonisté filmu, Howl Pendragon a Sophie Hatter, jsou zobrazeni na třech nehtech, umístěných na pozadí travnatého pole.

 1. Hranol Měsíční síla
Hranol Měsíční síla
Hranol Měsíční síla

Existuje nepřeberné množství návrhů nehtů s tématem Sailor Moon, protože anime je nepopiratelná klasika. To, co je tak rozkošné, je to, jak Chan přetvořil postavy ze sitcomu 90. let jako kočičí téma nail art. Jedna ruka obsahovala všechny kromě Sailor Moon, alias Usagi Tsukino. Ale Chan použila čtyři ze svých krátkých nehtů, aby zobrazila Sailor Moon, doplněnou zlatou hřívou vlasů splývajících doprostřed a měsíční tyčinkou na malíčku.

 1. Hello Kitty Claws
Hello Kitty
Hello Kitty

Antropomorfní bílá kočka se objevila v televizích, tričkách a dokonce i kosmetice, takže kdo by ji nemohl nezbožňovat? Tim, manikérka v New Yorku, nakreslila třetinu obličeje Hello Kitty na každou ze zamlžených špiček tří nehtů. Jediným barevným cákancem v této jinak neutrální manikúře byla typická červená mašle zvířete. Tim sporadicky umisťoval malé stříbrné kamínky na každý nehet ve tvaru Coffin, aby se třpytily.

5.Demon Slayer – motýlí nehty

Demon Slayer je motýlí nehty
Demon Slayer – motýlí nehty

Ta navrhla tuto duhovou mani, aby vzdal hold Shinobu Kocho, fialovovlasému protagonistovi anime a manga série Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba. To je důkaz, že tvář postavy není na vaší manikúře nutná. Pro tuto nesourodou manikúru, která obsahuje třpytky, 3D obtisky a grafiku, jsme si vypůjčili charakteristické barvy a symboly Kocho (motýli a pastelové barvy).

 1. Sukuna Ombré francouzské tipy

I když černé symboly na těchto jednoduchých nehtech ve tvaru jehlového podpatku by mohly být snadno zaměněny za nehty “baby boomer” (víte, aktualizovaná verze klasické francouzské manikúry, ve které jsou klasické odstíny rozmazané do ombré), ve skutečnosti představují démona Sukuna z anime a manga série Jujutsu Kaisen.

 

 1. Mandlová sada Ouran Host Club
Sukuna Ombré francouzské tipy
Sukuna Ombré francouzské tipy

Inspirována mangou Ouran High School Host Club, Ta dala svým nehtům stříkající barvu s modrým a žlutým designem. Logo přehlídky je namalováno bílou barvou na prostředníčku jedné ruky, která má jinak modrou manikúru. Ta také nakreslila králíka v žvýkačkové růžové pro Usa-chan, ale tentokrát na bílém pozadí.

Modrá – QUEEN OF BLUE – UV/LED barevný gel

Žlutá – SUNSHINE – UV/LED barevný gellak

 1. Strašidelné prohledávače
Strašidelné prohledávače
Strašidelné prohledávače

Tato halloweenská černá vírová manikúra je vlastně poctou Hunter x Hunter’s Phantom Troupe. Pouze prostřední mandlový nehet má charakteristické tetování černého pavouka Troupe, které má na zadní straně pavouka vyříznutou 0.

 1. Do stínů
Do stínů
Do stínů

Tato manikúra, inspirovaná stínovým psem Megumi v Jujutsu Kaisen, má tmavě šedé, bílé a červené odstíny. Ta namaloval ombré přechod z černé na bílou na hřebíky ve tvaru Coffin a přidal bouřlivou šedou v místě přechodu, aby symbolizoval temnotu nehtového lůžka. Znak psího trojúhelníku je namalován černým leskem na prsteníčku a bílým leskem na prostředníčku obou rukou.

BLACK PAINT – UV/LED barevný gel

WHITE PAINT – UV/LED barevný gel

Houbička na ombre

 1. Josuke Higashikata rakev Tipy
Josuke Higashikata rakev Tipy
Josuke Higashikata rakev Tipy

I když se na první pohled zdá, že tato tmavě modrá a fialová manikúra odpovídá námořnickému motivu, je to vlastně pocta Josukemu Higašikatovi z Jojo’s Bizarre Adventure. Každý nehet kromě palce byl natřen tmavě modrou barvou. Ta maluje zlaté motivy na některé nehty, zatímco jiné zahrnují bílé vertikální nebo horizontální bloky. Jeden z prstů, prostřední, má černý lesk s vířícím vzorem.

Modrá – QUEEN OF BLUE – UV/LED barevný gel

WHITE PAINT – UV/LED barevný gel

 1. Fullmetal Alchemist Nails
Fullmetal Alchemist Nails
Fullmetal Alchemist Nails

Tyto laky na nehty nejsou jen tmavé; Jsou také poměrně hluboké. S inspirací pro Fullmetal Alchemist namalovala Chan černošedou manikúru Alphonse Elrica a psa ze série, jehož identitu neřeknu, abych se vyhnula spoilerům. Zatímco některé nehty jsou černé, jiné jsou pokryty ponurou šedou. Načrtla Elricovu vizáž pod kovovou maskou na prostředníčku šedého prstu. Upravila prsteníček druhé ruky tak, aby se do něj přizpůsobil šedému psovi. Kromě ikony alchymie existuje řada dalších symbolů, které jsou pro sérii významné.

 1. Gon x Kanárské třpytivé drápy
Gon x Kanárské třpytivé drápy
Gon x Kanárské třpytivé drápy

Tyto mandlové nehty inspirované Hunterem x Hunterem byly jasně inspirovány postavami Gona Freecsse a Canary. Na jedné dlani Chan zobrazoval protagonistu s jeho charakteristickými špičatými vlasy a neonově zeleným kompletem. Na druhé straně vidíme Kanárkovu hnědou kůži a zauzlované chomáče vlasů. Chan přidal zlatou třpytku ombre v polovině nehtu na mandlovou špičku a dokončil ji 3D stříbrnými kruhovými obtisky na nehtech, které neměly tváře.

 1. Dragon Ball Z Duo-tónované Blue Mani
Dragon Ball Z Duo-tónované Blue Mani
Dragon Ball Z Duo-tónované Blue Mani

Celá generace diváků anime může připsat Dragon Ball Z jako jejich definující show. Přes modrobílou manikúru Chan namaloval tyto postavy s modrými vlasy. Druhá ruka má tmavší námořnickou modř se světlejším modrým středem, vše namalované Chanem. Chan namaloval modré oči a vlasy na každou ruku, aby představovaly Bulmu a Gokua.

 1. Nana nehty
Nana nehty
Nana nehty

Je těžké si představit, že Nanina manikúra Shinichi Okazaki je pouze reprezentací. Tuto manikúru vytvořila chilská umělkyně Mariane Amanda Gómez, která pečlivě namalovala tři nalisované nehty, aby vypadaly jako zobrazená postava. Gmez dal Okazaki stříbrný piercing do rtů a další stříbrné šperky pomocí 3D aplikací. Stejně jako kroužek na rty, což je řetězec, který se rozprostírá od ušního lalůčku.

 1. Hanako Kun růžové nehty 
Hanako Kun růžové nehty
Hanako Kun růžové nehty

Chanova růžovobílá manikúra je poctou Yashiro Nene a přízraku Hanako-san z japonské mangy a anime Toilet-Bound Hanako-Kun. Tváře byly namalovány na proximálních (středních) a distálních (ukazováčkových) prstech obou rukou. Na žvýkačkově růžový základ umístil Chan rysy, jako je králičí Mokke a éterický tok modrých a růžových lihovin.

 

 1. Námořník Moon Mani
Hanako Kun růžové nehty
Hanako Kun růžové nehty

Stále můžete mít složitý design na krátkých nehtech, o čemž svědčí tyto nehty Sailor Moon. Tato sada nehtů je jednotná ve svém oranžovém mramorovaném laku. Chan zobrazoval Tsukino obličej se zlatou čelenkou na prostředníčku, jiskrou v modrých očích a vráskami smíchu. Také začlenila svou typickou červenou stuhu a masku na oči, dva další identifikační znaky Námořního strážce.

 1. Temperamentní nehty
Temperamentní nehty
Temperamentní nehty

Tato manikúra inspirovaná Spirited Away je rozkošná a duhový lesk na mandlových nehtech jí jen přidává. Chan si natřela vršky nehtů na šedo a spodní část holou barvou. Na každý nehet nakreslila malé rozmazané saze Sprites nebo No-Face v různých pózách.

 1. Gakuen Alice Manikúra
Gakuen Alice Manikúra
Gakuen Alice Manikúra

Toto třpytivé nahé ombré by se zdálo jednoduché, až na ručně kreslené tváře od Chana. Obě postavy jsou nejlepší kamarádky ze série Gakuen Alice . Čajová konvice a šálek plus houby jsou nejroztomilejší detaily na této manikúře.

 1. Lovec x Lovec Hisoka
Lovec x Lovec Hisoka
Lovec x Lovec Hisoka

Není nutné vždy podporovat “dobré lidi” jen proto, že máte rádi anime. Tyto horké růžové nehty se stříbrnými třpytkami jsou dokonalou podobiznou Hisoky, antagonisty v sérii Hunter x Hunter. Tato manikúra obsahuje jeho ochrannou známku bledé kůže, tetování na obličeji s hvězdami a slzami, špičatými vlasy a balíček karet. Bílé hvězdné akcenty a jasné 3D kouzlo srdce a hvězd zesilují vzrušení z těchto horkých růžových nehtů.

 1. Bělidlo Espada nehty
Bělidlo Espada nehty
Bělidlo Espada nehty

Nezasvěceným se to může zdát jako pouhá numerická manikúra. Každé jednotlivé číslo je však spojeno s členem Espaldy, vojenské síly z vesmíru Bleach. Nicole Floresová z New Jersey umístila miniaturní meč v kontrastní barvě za každé černé číslo vytištěné v gotickém stylu.

 

 

 

 

 

 

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FORBEAUTY 2024

5.–6. 4. 2024 – PRAHA PVA LETŇANY
Navštivte nás na našem stánku!

Nakup nyní se slevou 20% s kuponem :

FORBEAUTY2024

a získej slevu po dobu veletrhu na eshopu

Ve výši 40 %

40% Slevový kupon Vám přijde emailem.

Minimální hodnota objednávky je 2000Kč, kupon se nevztahuje na již zlevněné zboží a nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami Platnost kuponu je do 4.4.2024 23:59.
Slevový kupon 40% který Vám přijde do emailu platí pouze pro email vztahující se k objednávce a jde využít pouze na jeden nákup.