20 nápadů na zimní design nehtů…

Sdílejte tento příspěvek!

Nápady na zimní design nehtů…

Od jara jsme mysleli na zimní nehty. Mohli bychom naplnit kalendář nehtovými trendy. Rok 2022 je téměř u konce a blíží se nová sezóna, a tak jsme si řekli: Proč se nepodělit o některé z našich oblíbených návrhů zimní manikúry a nezeptat se profesionálů na trendy nehty pro chladnější měsíce?

V této sezóně jsou oblíbené kratší nehty a dává to smysl. Nechcete, aby se vaše nehty zachytily na konečcích prstů vašich rukavic. Spoluzakladatelka Le Mini Macaron Christina Kao říká, že krátké nehty jsou stylové a stojí málo údržby. “Trendy přirozený vzhled”

Queenie Nguyen, redakční nehtová umělkyně, říká, že krátké oválné nehty se vrátí, protože jsou zábavné a snadno se udržují. ” Oválné nehty jsou ideální pro jednoduchý Nail art.”

Nehtoví umělci vytvářejí úžasné nehtové vzhledy, jako by to nebyla žádná velká věc (je), a my sledujeme ty, které chceme zkusit. Najdete zde slavnostní výtvory v barvě drahokamů, inovativní způsoby, jak nosit oslňující nehty, umění s astrologickou tématikou, ombré a další. (Plus postřehy designérů a doporučení produktů.)

Smaragdově zelený akcent

Smaragdově zelený akcent
Smaragdově zelený akcent

Nguyen řekl, že nedávné používání zelené barvy módními návrháři způsobí, že bude tato sezóna horká. Nehtový umělec: “Ovlivňuje to nehtový svět.” “Smaragdově zelená je lichotivý tón šperku, který lze nosit samostatně nebo v kombinaci s jinými odstíny”

Zelené odstíny na našem eshopu Lesia-Nails.com:

OLIVE – UV/LED barevný gellak

FOREST GREEN – UV/LED barevný gel

RHODOS – UV/LED barevný gel

Prosklené francouzské tipy

WHITE - UV/LED barevný gel
WHITE – UV/LED barevný gel

Měli byste vyzkoušet francouzskou manikúru. Kao věří, že tato tendence bude pokračovat. Spoluzakladatel Le Mini Macaron předpovídá, že šílenství vydrží přes zimu. S ovlivňovateli nehtů, kteří na tuto manikúru dávají své vlastní doteky, můžeme očekávat více iterací.

Nguyen doporučuje spojit vzhled s tradiční francouzskou manikúrou.

Barevná francouzská manikúra

Kao doporučuje lepší francouzskou manikúru na zimu. “Francouzské tipy jsou klasické, ale přidáním překvapivých barev nebo tvarů jsou jedinečné,” říká.

francouzská manikúra zelená
francouzská manikúra zelená

Káva a karamel jsou příjemné zimní zemité tóny. Neutrální. Je to skvělá zimní barva manikúry, protože ji lze nosit samostatně nebo s uměleckými vzory.

Francouzská manikúra

Nguyen si myslí, že smaragdově zelená, spálená oranžová a tmavě vínová budou součástí sezónní francouzské manikúry. “Jsou ideální na zimu,” říká.

Ruby
Ruby

Velmi obdobné odstíny najdete na našem eshopu Lesia-Nails.com

SENSUALLY RED – UV/LED barevný gel

Nguyen si myslí, že smaragdově zelená, spálená oranžová a tmavě vínová budou součástí sezónní francouzské manikúry. “Jsou ideální na zimu,” říká.

Zelené barvy všech tónů jsou pro svátky trendy. Doporučujeme hranaté nehty pro jednoduchou estetiku.

Ledové zimní nehty

Ledové zimní nehty
Ledové zimní nehty

Oslavte zimu oválným tvarem, světle růžovým make-upem a ledem, sněhem nebo sněhovými vločkami. Manikérka Laura Malarkey doporučuje používat párátko nebo jiný špičatý předmět k vytvoření efektu sněžení doma. Vytvořte ombré vzhled sněžení tečkováním bílého laku od kutikuly ke špičce nehtu.

Kovové akcenty

Poznámka: “surrealistický, mokrý, kovový povrch” může zlepšit jakoukoli manikúru.

Betina Goldstein ukazuje neliterární nehtové umění. Dokonce i bez sklenice martini na každém nehtu je tato manikúra inspirována olivami manzanilla plněnými pimentem, které zdobí koktejl gin-and-vermut. Je elegantní a snadno se provádí doma, na jakémkoliv dlouhém nehtu, s pevným základem a jednoduchými kruhy.

Ametystové nehty

Ametyst je oblíbeným zimním kamenem, ale nemusíte se narodit v únoru, abyste ocenili jeho krásu. Grace Andrew vyvinula tento design drahokamů smícháním gelových barev Ugly Duckling pro vícebarevný efekt a přidáním organicky vypadajících linií pomocí štíhlého štětce na nehty.

Tento abstraktní nápad na zimní manikúru je jednoduchý, ale stylový. Bohatý béžový lak slouží jako klasický základ, zatímco černé zužující se křivky vyrůstají ze špiček a kůžiček. Pevná ruka a dva laky jsou vše, co potřebujete k reprodukci doma. Promíchejte barvy.

Galaxy nehty

jsou populární již nějakou dobu a je jasné proč. Tato manikúra je úžasná. Nehtová umělkyně India Jade použila v Luně gelový lak Pure Nails Halo, nicméně KBShimmer poskytuje negelové magnetické malování.

Galaxy
Galaxy
Galaxy
Galaxy

 

Zvířecí textura
Zvířecí textura

 

Nehtová umělkyně Zoe vyvinula zvířecí texturu pomocí vlnitých desek lesklého laku na matném podkladu. Díky černým povrchovým úpravám je vzhled přizpůsobivý a ponechává agresivitu dlouhému a ostrému designu. Zimní manikúra by měla být tmavší.

Flakes v odstínu šperku

Sváteční zimní manikúra nepotřebuje sezónní odstíny. Tóny zimních šperků vypadají skvěle a kombinace několika je ještě pozoruhodnější. K použití můžeme doporučit FLAKES z našeho eshopu. Delší zimní noci nabízejí skvělou příležitost: zářící lesk.

Nehty s použitými flakes
Nehty s použitými flakes

Černobílé vlnovky

Černobílé vlnky
Černobílé vlnky

Zkušenému nehtovému umělci, jako je India Jade, může tato manikúra připadat přímočará, ale amatéři to mohou udělat také. Tento roztomilý vzhled zahrnuje černý lak, bílý lak, tenký štětec na nehty, vrchní nátěr a touhu čmárat. Neexistuje žádný špatný způsob, jak vytvořit zakřivené čáry, a jakákoli barevná kombinace kromě černé a bílé bude fungovat.

Ledové kůžičky

Ledové nehty
Ledové nehty

Ledová manikúra je ideální zimní koncept pro procházky nebo řízení. Betina Goldstein udržuje svůj design základní pomocí průhledné, lesklé základny. Stříbrné kousky podél kůžičky jsou výjimečným dotekem nehtového umění. Goldstein použil drcené kovové kousky z řemeslného obchodu. Není to laskavá ledová královna?

Kamínky zakoupíte na eshopu Lesia-Nails.com 

Třpytící se tygří pruhy

Třpytící se tygří pruhy
Třpytící se tygří pruhy

Udělejte manikúru s tygřím pruhy divočejší. Místo oranžové a černé zvolte zimní dokonalou fialovou. Claudia udělala tuto náladovou manikúru se zvířecím potiskem s CND Dark Dahlia a Drama Queen. Není to zimní atmosféra?

Kombinujte vaše oblíbené jasné barvy s ponurou temnotou zimních vzorů manikúry.

 

 

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *