5 trendy typů na jaro 2023

Sdílejte tento příspěvek!

5 trendy typů na jaro 2023

Když se řekne JARO každá z nás si představí květinky, rozkvetlé stromy, sluníčko, ale taky barevnější oblečení. Už se všichni těšíme až odložíme teplé bundy a budeme moci vytáhnout ze šatníku šatičky a trička nebo si pořídit něco nového, jarního a hlavně trendy. Co ale naše nehtíky? Určitě si taky zaslouží být “IN” . Manikúra je základ krásných a upravených rukou, ale taky doplněk outfitu. Pojďme si říct co bude toto jaro opravdu trendy na našich nehtíkách.

Mám pro vás 5 typů na trendy jarní manikúru.

Na jaře 2023 rozhodně nešlápnete vedle s klasickou francouzskou manikúrou, ale víc ji oživíte když si ji necháte udělat v jarním barevném provedení. Pastelové barvičky jsou to pravé pro jarní manikúru, ale výběr je pouze na vás. Škála barev je veliká…růžová, fialová, oranžová, modrá, zelená….  u každé z nás záleží třeba na náladě či sladění k outfitu.

 

Druhý trend je abstrakce. Nemáte ráda nudu a jste tak trochu

extravagantní? Tak potom toto je to pravé. Kreativní zdobení, kterému se meze nekladou. Můžete si nechat ozdobit všechny nehty nebo jen jeden. Na toto zdobení se dají použít různé techniky, které vaše manikérka určitě zná.

 

 

Třetí typ tohoto jara je ČERNÁJe to možná trochu nečekané, ale černá barva je trendy po celý rok.

Je elegantní, nenápadná, hodí se ke každému outfitu a na všechny délky i tvary nehtů. Dokonce se tento trend dostal i mezi muže, kteří si též lakují nehty na černo.

 

 

 

Čtvrtý trend je chromový efekt. Na tuto techniku se dají použít chromové laky, zalešťovací pášky nebo naše chromové pigmenty v peru. Jejich použití je jednoduché a nemusíte se bát, že se vám rozsype.

Pigmenty mají též širokou škálu odstínů od černé po neonově růžovou.

 

 

 

A jako poslední a nejvíc oblíbené každý rok jsou květinové vzory. Tyto motivy

 

jednoznačně dominují jarním trendům roku 2023. Technik na toto zdobení je hned několik, akvarelová malba, realistická malba, abstraktní květy, razítkovací metoda nebo se používají vodolepky či samolepky.

 

 

Všechny trendy nehty 2023 můžete vytvořit klasickými laky, ale především gellaky a barevnými gely, které jsou potřeba vytvrdit v UV/LED lampě. Pokud ale chodíte na manikúru do nehtového studia, vaše nehtařka se jistě ráda o vaše nehty postará.

Ať už si vyberete jakýkoliv styl zdobení, nejdůležitější je, aby jste se cítila dobře a dodávalo vám to sebevědomí. Nehtový design je pestrý a má mnoho možností jak vám udělat ruce krásné. Nezapomínejte, že nehty jsou jako šperk, který zdobí vaše ručičky a navíc vyjadřují vaši osobnost déle než make-up 🙂

Jarní manikúra s produkty od Lesia https://lesia-nails.com/

 

 

 

zdroj: Notino.cz

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *