Jaké plavky jsou letošní rok 2023 IN a jak k nim sladit nehty?

Sdílejte tento příspěvek!

Jaké plavky jsou letošní rok 2023 IN a jak k nim sladit nehty? Letošní léto jsou “IN” prý černé plavky….

Ať už jednodílné nebo dvoudílné – trendy jsou černé plavky…

Spousta z Vás jede na dovolenou a má s sebou jedny plavky, někdo má zas na každý den jiné 🙂

Každopádně k černé můžete kombinovat absolutně cokoliv….

Černá elegance

Černé plavky jsou klasickým kouskem v každé ženské plavkové kolekci. Ačkoli mohou být považovány za nudné, jsou ve skutečnosti velmi univerzální a elegantní. Při výběru jsou klíčovými faktory materiál a střih, který není radno podcenit.

Černá barva totiž skvěle zvýrazňuje křivky, a přitom je dokáže i umně maskovat, pokud je třeba. Tmavé plavky jsou také velmi snadné na kombinování s ostatními kousky plavkového oblečení, jako jsou například plážové tuniky nebo šaty. Mohou být ozvláštněny pomocí doplňků, jako jsou náramky, náušnice a sluneční brýle.

Hitem jsou teď naše festivalové novinky, které svítí ve tmě, a když se dostatečně nabijí sluníčkem, vchodem do tmy pak správně září!

Akrygely LUMOS MAXIMA v Limitované edici !

 

Acrygel / Akrygel - Lumos Maxima ONE - LIMITOVANÁ EDICE

Acrygel / Akrygel - Lumos Maxima TWO - LIMITOVANÁ EDICE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K černým plavkám jsou krásné neonové odstíny barev ať už je to žlutá, zelená, oranžová, fialová nebo modrá… vynikají krásně na opálené pokožce.

Neon Pink - GP30
Neon Pink – GP30
Aruba & Cuba
Aruba & Cuba
Neon Toxic GP32
Neon Toxic GP32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok 2023 ale přináší i nové trendy v plavkové módě, která nabízí širokou škálu stylů, materiálů a barev. Jaké si vyberete vy?

Jedním z největších trendů jsou plavky s vysokým pasem, které zdůrazňují křivky a tvarují postavu. Tyto plavky jsou k dispozici v různých střizích, vyberou si tak ženy všech typů postav.

Dalším populárním trendem jsou plavky s texturami a vzory. Ty přidávají hloubku a detail jednoduchým plavkám. Oblíbené jsou zejména modely s žabičkovým efektem, které jsou elastické a velmi příjemné na nošení.

Mezi nejoblíbenější styly patří bikiny s vysokým pasem a klasické jednodílné plavky. Trendy směřují k větší rozmanitosti v oblasti velikostí a střihů, aby se zohlednily různé typy těl a preference zákazníků.

Dále jsou zpět v kurzu plavky s řetězy a ozdobami. Tyto detaily přidávají luxusní a sofistikovaný vzhled. Řetízky se objevují na ramínkách, šňůrkách i kalhotkách.

Co se barev týče, v roce 2023 jsou velmi populární teplé a pastelové tóny, jako jsou meruňková, béžová, růžová nebo světle modrá.

Co se týká materiálů, v roce 2023 jsou velmi oblíbené recyklované a udržitelné, jako je například ECONYL nebo REPREVE. Tyto materiály nejenom chrání životní prostředí, ale také nabízejí vyšší kvalitu a odolnost.

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Novinky.cz

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *