Jaké plavky jsou letošní rok 2023 IN a jak k nim sladit nehty?

Sdílejte tento příspěvek!

Jaké plavky jsou letošní rok 2023 IN a jak k nim sladit nehty? Letošní léto jsou “IN” prý černé plavky….

Ať už jednodílné nebo dvoudílné – trendy jsou černé plavky…

Spousta z Vás jede na dovolenou a má s sebou jedny plavky, někdo má zas na každý den jiné 🙂

Každopádně k černé můžete kombinovat absolutně cokoliv….

Černá elegance

Černé plavky jsou klasickým kouskem v každé ženské plavkové kolekci. Ačkoli mohou být považovány za nudné, jsou ve skutečnosti velmi univerzální a elegantní. Při výběru jsou klíčovými faktory materiál a střih, který není radno podcenit.

Černá barva totiž skvěle zvýrazňuje křivky, a přitom je dokáže i umně maskovat, pokud je třeba. Tmavé plavky jsou také velmi snadné na kombinování s ostatními kousky plavkového oblečení, jako jsou například plážové tuniky nebo šaty. Mohou být ozvláštněny pomocí doplňků, jako jsou náramky, náušnice a sluneční brýle.

Hitem jsou teď naše festivalové novinky, které svítí ve tmě, a když se dostatečně nabijí sluníčkem, vchodem do tmy pak správně září!

Akrygely LUMOS MAXIMA v Limitované edici !

 

Acrygel / Akrygel - Lumos Maxima ONE - LIMITOVANÁ EDICE

Acrygel / Akrygel - Lumos Maxima TWO - LIMITOVANÁ EDICE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K černým plavkám jsou krásné neonové odstíny barev ať už je to žlutá, zelená, oranžová, fialová nebo modrá… vynikají krásně na opálené pokožce.

Neon Pink - GP30
Neon Pink – GP30
Aruba & Cuba
Aruba & Cuba
Neon Toxic GP32
Neon Toxic GP32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok 2023 ale přináší i nové trendy v plavkové módě, která nabízí širokou škálu stylů, materiálů a barev. Jaké si vyberete vy?

Jedním z největších trendů jsou plavky s vysokým pasem, které zdůrazňují křivky a tvarují postavu. Tyto plavky jsou k dispozici v různých střizích, vyberou si tak ženy všech typů postav.

Dalším populárním trendem jsou plavky s texturami a vzory. Ty přidávají hloubku a detail jednoduchým plavkám. Oblíbené jsou zejména modely s žabičkovým efektem, které jsou elastické a velmi příjemné na nošení.

Mezi nejoblíbenější styly patří bikiny s vysokým pasem a klasické jednodílné plavky. Trendy směřují k větší rozmanitosti v oblasti velikostí a střihů, aby se zohlednily různé typy těl a preference zákazníků.

Dále jsou zpět v kurzu plavky s řetězy a ozdobami. Tyto detaily přidávají luxusní a sofistikovaný vzhled. Řetízky se objevují na ramínkách, šňůrkách i kalhotkách.

Co se barev týče, v roce 2023 jsou velmi populární teplé a pastelové tóny, jako jsou meruňková, béžová, růžová nebo světle modrá.

Co se týká materiálů, v roce 2023 jsou velmi oblíbené recyklované a udržitelné, jako je například ECONYL nebo REPREVE. Tyto materiály nejenom chrání životní prostředí, ale také nabízejí vyšší kvalitu a odolnost.

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Novinky.cz

Další články

Vánoční Trendy v Nail artu 2024

Vánoční Trendy v Nail artu 2024

Vánoční Trendy v Nail artu 2024 Vánoční trendy jsou před Vánoci velmi žádané a klientky už bukují veškeré termíny. Vánoce jsou za dveřmi a je

Logomania -Barva roku 2024

Barva roku 2024

Barva roku 2024 Neomezený Společnost PPG již tradičně vyhlásila barvu pro rok 2024  – PASTELOVÁ LIMITLESS (PPG1091-3). Medově béžový odstín, teplých a zemitých tónů bude

Pusher kovový / zatlačovač nehtové kutikuly Příprava nehtů v 5 krocích

Příprava nehtů v 5 krocích

Příprava nehtů v 5 krocích Velmi ráda vám podrobněji vysvětlím něco o péči a přípravě nehtů, protože je to přeci jen základní pilíř, na kterém

Štětec na barevný UV gel OVAL č. 6 Nejčastější chyby při údržbě štětců

Nejčastější chyby při údržbě štětců

Nejčastější chyby při údržbě štětců Víte, co bohužel často řešíme na kurzech? Záchranu štětců… holky mi pak říkají Záchranářka štětců Ale! Nejde to vždy…. Pojďte

Odolnost nehtů v praxi

Odolnost nehtů v praxi

Odolnost nehtů v praxi Jakou odolnost v praxi jsou Vaše nehty schopny zvládnout? V prvé řadě je důležité si uvědomit, že nehty nejsou v žádném

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CZK Česká koruna
EUR Euro