Je libo Ombre nebo mléčných nehtů?

Sdílejte tento příspěvek!

Máte rády efekt ombre, babyboomer nebo jen mléčnou na nehtech?

Jednu dobu to šíleně frčelo a ne jedna z mála klientek se k tomu ráda vrací.  Tyto oblíbené efekty na nehty se staly hitem každého ročního období.

Mléčné nehty

Mléčné nehty
Mléčné nehty

Na nehtech použit materiál Lesia-Nails.com  – Acrygel Natural Cover

Módní trendy jsou v neustálém pohybu. Mléčné nehty, které na takovém Instagramu najdete pod hashtagem #milkynails, představují zlatou střední cestu mezi neprůhledným bílým lakem a čirým lakem. Jsou poloprůhledné a když se na ně podíváte, měly by vám připomínat sklenici mléka.

Mléčný efekt vytvoříte pomocí různých gelů v mléčných odstínech, nebo v naturálních odstínech přetažených mléčnou efektovou bází. Můžete je doplnit např. třpytkami nebo různými flakes či vrchním topem nebo je můžete nechat “jen tak”.

Mléčné odstíny sluší každé délce nehtů – dlouhým, špičatým, krátkým nebo hranatým…. na každých nehtech tento odstín vypadá  prostě nádherně čistě a krásně.

 

Ombre nehty

Ombre nehty
Ombre nehty

Komu by se  nelíbilo slití několika barev barev tak, aby na sebe krásně navazovaly, že ?

Tyto přechody přitáhnou pozornost Vašeho okolí a rozhodně, pokud je modeláž provedená správně, si ruce nemusíte shovávat 🙂

Ombre efekt se tvoří nejlépe s velmi dobře pigmentovanými gely, za pomoci správně zvoleného štětce nebo houbičky na ombre. Naše gellaky a některé UV/LED jsou na toto tvoření vhodné. Někdy je super pomocník akrylový prášek, kterým přechod poprvé zasypete a chytá se na něj i barva méně pigmentovaná. Ombre efekt většina nehtařek dělá na několik vrstev.

Nehtové ombré je technika zdobení nehtů, při které se plynule mísí dvě nebo více barev a výsledkem je zajímavý a zasněný vzhled nehtů.

 

Mléčné ombre

milk ombre
Milk ombre

Mléčné ombre byl poslední rok celkem novinkovým výkřikem… Jedná se o zdobení, kde se udělá modeláž, na připravený a vypilovaný nehet se natře barva a přes barvu se pak “staví” mléčná báze – u nás pod názvem Classic Rubber Base – Milky White – UV/LED Podkladový gel.

Hotový efekt se zaleskuje krásně lesklým Sticky Topem.

a v neposlední řadě Babyboomer

Babyboomer
Babyboomer

Když přišel BOOM “Babyboomeru”, chodily Vám klientky do salonu a téměř každá přišla s větou: “Dobrý den, já bych dnes chtěla něco jednoduchého, třeba … ” a ukázala fotku Babyboomeru 😀

Tenkrát to byla děsná novinka, takže Babyboomer se tvořil pouze houbičkou na make-up. Dnes máme několik možností, jak tento krásně něžný efekt vytvořit. Máte hned několik možností. Můžete tvořit bílým mléčným Acrygelem (Acrygel – Night White) – jako bonus ten náš svítí ve tmě 🙂 a kamuflážním Acrygelem, s Acrygelem lze tvořit i do duálních forem. Můžete tedy rovnou postavit nový nehet za pomocí acrygelů nebo acrylu.

Další možností je “houbičkování”, kdy si nehet připravíte kamuflážním gelem jakékoliv barvy, nehet připravíte a zmatníte a houbičkujete konečky prstů bílou paint barvou.

Nehty můžete nechat nahaté nebo je dozdobit pomocí kamínků, třpytek, samolepek…..

 

 

Autor článku: Tereza Hrubá

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *