Letos na podzim uvidíte Aura nehty všude, takže tady jsou některé z nich…

Sdílejte tento příspěvek!

Aura nehty…

Zdá se, že manikúra vždy nějakým způsobem zrcadlí tok energie, který v současné době zažíváme, ať už je to prostřednictvím barvy, vzoru, formy nebo délky manikúry, kterou si vybereme. A stejně jako vaše aura, což je energie, kterou vydáváte, nebo hovorověji vaše vibrace, nejnovější trend v manikúře, který se nazývá “aura nehty”, může přesně vykreslit, kde je vaše hlava a srdce v daném okamžiku. Pokud aura nehty ještě nepřevzaly vaše sociální kanály, jste překvapeni. Manikúra Aura, která se vyznačuje gradientním designem a barvami, které odpovídají vašemu stavu mysli, je jedním z nejoblíbenějších trendů aktuální sezóny.

Aura jednotlivce může být viděna na kameře a slovo “aura” pochází z latinského slova, které v angličtině znamená “vzduch” nebo “vánek”. To nás přivádí k prvnímu bodu. Už jste někdy předtím nechali vyfotit svou auru? I když barvy naší energie nejsou viditelné pouhým okem, některé typy filmové fotografie mají schopnost zachytit své často brilantní a smíšené barvy, což zase inspiruje téma trendu.

Podle zástupce společnosti Instagram tyto manikúry obdržely od července tisíce vyhledávání na platformě, a to navzdory skutečnosti, že jsou esteticky krásné až do morku kostí. Allure byl o této informaci informován zástupcem. Tam #auranails  v současné době upozorňuje na více než 11 000 fotografií; na kráse Tiktok, filmy s hashtagem #auranails nashromáždily 12.5 milionu zhlédnutí a počítají se v době tohoto psaní.

U nehtů Aura je vyžadován silný základní nátěr podle vašeho výběru, ale kromě toho mají přechody vyrobené buď kvetoucí gelovou barvou nebo jsou tvořeny airbrushem. Laky na nehty se vzájemně doplňují, ale přesto vynikají samy o sobě; To propůjčuje rozměrovou kvalitu současnému trendu v nail artu.

Aura nails
Aura nails

Michelle Humphrey, nehtová umělkyně žijící v Londýně, řekla Allure, že vždy používá airbrush jako svůj primární nástroj, protože jí umožňuje dosáhnout dokonalých a čistých výsledků. “Návrhy na každém nehtu jsou provedeny airbrush způsobem a mají různé barevné kombinace. Odstíny splývají jeden do druhého stejným způsobem, jako by mohla splynout aura člověka.” Touha zákazníka je rozhodujícím faktorem, a jakmile jsou barvy vybrány, vytváří vrstvy barev, aby vytvořila ombré efekt.

Vzor, který vytvořil Humphrey, který lze vidět výše, zahrnuje teplé i studené tóny na každém nehtu. Teplo se přidává na ukazováček a prostředníček s vrstvami vyretušovaného laku ve žluté a meruňkově oranžové, zatímco vrstvy vyretušovaného laku ve světlých a chladných odstínech modré se používají ke zdobení malíčku, ukazováčku a prsteníčku na každé ruce. Vzor aury vypadá obzvláště nepředvídatelně, když se aplikuje na oválné nehty.

Aura nails
Aura nails

Tajný kvetoucí gel je prvním krokem v postupném procesu nehtové umělkyně Aleanie Moliny pro dosažení efektu aury, který podle společnosti Allure nevyžaduje použití airbrush zařízení. Na kvetoucí gel nanese tečku gelového laku na nehty, než ho vytvrdí pod UV lampou. Na vrcholu vrstvy kvetoucího gelu se sama rozšiřuje a vytváří iluzi aury. Po vytvrzení této vrstvy začíná proces znovu s následnou požadovanou barvou, která se aplikuje na předchozí. Jinými slovy, barva základu, kvetoucí gel, malé množství gelového laku na nehty, vytvrzování a opakování.

Po vytvrzení každé vrstvy je politura zakončena vrstvou gelového vrchního nátěru. Molina navrhuje použití Kupa Gel Topcoat ( možnost využití vrchní topu Sticky top nebo High Shine top) k dosažení maximálního lesku, který vydrží velmi dlouho a chrání manikúru před poškrábáním. Jako základ pro Molinův design byl vybrán klasický odstín Nude akrylového pudru Valentino Beauty.

Manikúra aury může být obtížná, ale ti z nás, kteří jsou posedlí svým vzhledem, jsou vždy připraveni na dobrou výzvu, že? Zejména s ohledem na to, že již máte ve své sadě nástrojů nástroje k dosažení těchto vyretušovaných výsledků s vlastní kosmetikou.

Humphrey zjistil, že vytváření airbrush efektů pomocí konvenčního laku na nehty není nejjednodušší věc na světě, ale je to proveditelné. Můžete kombinovat běžné laky na nehty spolu s použitím kosmetických houbiček nebo hub určených pro aplikaci očních stínů. “Vzhledem k tomu, že lak na nehty v houbě schne a ztvrdne, ombre efekt může být chunky, což není to, co chcete, a proto možná budete potřebovat více než jednu z těchto houbiček. Pokud se chcete vyhnout rozmazání, měli byste počkat, až bude každá srst zcela zaschlá, než se přesunete na další.” Humphrey přispívá ke konceptu do-it-yourself tím, že zmiňuje, že gradientní design může být také vytvořen třením práškových pigmentů přes matný povrch štětcem očních stínů. To nabízí další možnost konceptu “udělej si sám”.

Aura nails
Aura nails

Nyah, manikérka Gradientního vzhledu dosáhla Nicole Mendoza pomocí airbrush stroje a do mixu se svými aura designy zahrnuje také kouzla na nehty. Její směs krémové mléčné (CLASSIC RUBBER BASE – MILKY WHITE- UV/LED Podkladový gel , CLASSIC MILKY – UV/LED Stavební gelACRYGEL – NIGHT WHITE) a zelené (OLIVE – UV/LED barevný gellak, RHODOS – UV/LED barevný gel), jak je uvedeno výše, získala další zvýraznění v podobě přívěsků se zlatou hvězdou. Podle Mendozy “vzhled může vytvářet více než jeden odstín, aby se vytvořil hladký přechod v závislosti na barvách, které byly použity jako základ.”

Po aplikaci dvou rovných vrstev základní barvy začala nehtová umělkyně z New Jersey stříkáním přechodové barvy air brushem na střed nehtu kruhovým pohybem. Následovala aplikace druhé základní barvy. Poté, co namalovala přechodovou barvu a vytvrdila nehty, naplnila airbrush stroj konečnou barvou a zakryla jím střed každého nehtu, aby vytvořila efekt aury kolem nehtu. Mendoza se v každé fázi procesu stará o rozostření čar kolem okrajů každého laku.

Aura Nails
Aura Nails

Mendoza klade velký důraz na schopnost používat odstíny, které jsou při navrhování aury výrazně kontrastovány. I když odstíny laku na nehty sedí na různých stranách barevného kola od sebe, přechodový lak na nehty může přenést vzhled do harmonie. Zahrnuje vrstvu světle modré jako přechodnou barvu, aby kontrastovala černý základ s efektem bílé aury, jak je vidět na manikúře kosmické modré aury, která je zobrazena výše. Pro každý z těchto výtvorů čerpá inspiraci z kolekce Valentino Beauty Pure Gel Polish Collection. Kolekce Nailz By Dev Liner Gel byla také použita na různých místech v průběhu manikúry.

Aura Nails
Aura Nails

Manikérka Médeine, která se nachází v Paříži, spojila živé rysy tradiční francouzské špičky s teplými odstíny, které se pohybovaly po celém obvodu. Její nápad podnítila jiná manikúra s aurou, kterou na Instagramu zveřejnila uživatelka @nailsinurcoffin. “Myšlenka umístit auru [design] na francouzské špičky se mi opravdu líbila, takže jsem se snažil to co nejvíce zjednodušit.” Použila nehty s tvarem Coffin, které vyrobila firma Nail Kit Formation. Poté ořízla špičky na délku, která byla uprostřed nehtového lůžka a vyleštila základnu nehtů novým gelovým lakem na nehty, který byl vyroben společností The GelBottle. Použila gelové laky od Beauty Distribution, aby dosáhla zářivých barev, a pak umístila drahokamy na vrchol.

Aura Nails
Aura Nails

Pokud jste zvědaví, jak vypadají aurální vzory, když se aplikují na celou klasickou, ale barevnou francouzskou sadu, návrhářka nehtů Claudia Brooks vyvinula svou vlastní francouzskou manikúru aura pomocí procesu kvetoucího gelu. Výsledky můžete vidět na obrázku. Zachovala přirozenou barvu základu a do středů každého nehtu namíchala různé odstíny růžové, oranžové, limetkově zelené a fialové.

Aura Nails
Aura Nails

Aby bylo možné uspokojit gotickou komunitu, nehtová umělkyně Melanie Gracia dala nehtový design zobrazený nad ruskou manikúrou pomocí tmavého barevného schématu. Začala tím, že si nalakovala nehty nude make-upovou barvou vyrobenou z The GelBottle Inc. Builder In a Bottle 17, a pak použila Aprés Nail Aer Gel Machine k nanesení nátěru černého gelového laku ( BLACK PAINT – UV/LED barevný gel) na hvězdicovou šablonu, kterou předtím umístila. Pak vyléčila design v jeho současné poloze, odstranila šablonu, nanesla nějaké opálové vločky a doplnila ji čirým nátěrem.

Sbírka inspirace aura nehtů, kterou lze nalézt na webových stránkách společnosti Allure, obsahuje manikúru, která se zaměřuje na gradient-centrické designy, které nejsou nijak omezeny. Ať už máte manikúru na nehty s kvetoucím gelem nebo s airbrushingovým nástrojem, každá hloubka barvy zajistí hojnost uklidňujících odstínů, které rozzáří jak naše nehty, tak naše bytosti. To bude případ bez ohledu na to, jakou metodu si vyberete.

Pokud chcete pokračovat ve čtení, můžete např. ZDE

 

 

 

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *