Lesia Nails Vám přináší nové trendy do oblasti manikúry a nehtové modeláže – gellakové, gelové a akrygelové.
Od založení Lesia Nails se pro Vás každým dnem neustále vyvíjíme.

V současné době se náš sortiment skládá z různých UV/LED gelů, jako jsou například: stavební, barevné, efektové, paint, vrchních (top) gely, akrygely, podkladové báze, a dále tekutiny, štětce, pilníky a další pomůcky k modeláži. Neustále pro Vás inovujeme a vymýšlíme nové produkty tak, aby Vaše práce  byla vždy dokonalá.

Naše produkty jsou určeny pro všechny, kdo se zabývá nehtovým designem a tvoří nehtovou modeláž, a to jak už pro sebe, tak i v domácím nebo profesionálním prostředí.

Aktivně podpoříme každou začínající nehtovou designerku a “Ty” se můžeš těšit na maximální podporu s Lesia Magazínem ve snažení se stát TOP ve Tvém podnikání.

Stavební gely řady Classic jsou velmi unikátní a jedinečné. Jsou krásně husté, přesto samovyrovnávací. Obsahují skelné částice, které zaručují pevnost. Složení těchto gelů je hypoalergenní a žádný produkt nebyl testován na zvířatech a ani při jeho výrobě nebyly využity přísady živočišného původu, tudíž je naše značka Vegan friendly.

Světlé nehty s květinovými vzory

Dalším skvělým produktem jsou akrygely. V nabídce máme spoustu odstínů jak kamuflážních, tak různých efektových akrygelů, se kterými se výborně pracuje. Nelepí se na štětec, krásně a lehce se pilují.

Najdete u nás i široký sortiment zdobení, štětců, tekutin a ostatního zboží které můžete potřebovat v každodenním životě nehtařky.

My jsme Lesia!

Jak vznikla značka Lesia Nails

Prvotní myšlenka založit vlastní značku, vznikla při mém pobytu v USA, kde jsem nemohla najít UV gel, který by mi vyhovoval. Než jsem vše zrealizovala a zařídila, vrátila jsem se do Česka. Myšlenky na vlastní značku mě však neopustily, spustila jsem tedy e-shop zde v ČR.

LESIA – je spojení mého křestního jména LEnka a jména naší fenky – SIA.