Nail Art Lindsay Lohan je sladkou poctou jejímu manželovi

Sdílejte tento příspěvek!

Lohanissance je tady a my opravdu nemůžeme být více nadšeni, že uvidíme Lindsay Lohan zpět v záři reflektorů. Hvězda je zaneprázdněna propagací svého nového svátečního filmu Netflix, Falling for Christmas, a  v pravém stylu Lohan se na červených kobercích a televizních vystoupeních objevuje look-toli. Máme dlouhé zrzavé vlasy, glam komplety stylizované Law Roachem a nyní nejsladší manikúru,  která vzdává hold jejímu novomanželskému stavu.

  1. listopadu jsme se rozplývali nad Lohanovými květovanými šaty Valentino a elegantním culíkem, ale v jejím vzhledu byl skrytý detail, který ji dělal ještě zvláštnější. Jak poznamenala Cat Quinn, nadšenkyně krásy a popkultury, Lohanina odpovídající manikúra byla jemným výkřikem na jejího manžela, Bader Shammas, a jejich milostný příběh.

Manikúru vytvořila Elle Gerstein, která s Lohanem spolupracovala při několika příležitostech. Pro premiéru nalakovala hereččiny nehty gelem Mia Secret (Stejné jemné odstín  yv různých tónech najdete v našich Podkladových Rubber a Fiber bázích ..) a přidala iniciály “B” a “L” na Lohanův prsteníček levé ruky jako poctu jejich manželství. Zlatá písmena jsou spojena malou zlatou tečkou a zvýrazněna obrovským žlutým diamantem ve tvaru srdce Stephanie Gottliebové. Tento milostný dopis manikúry je něco jako velikonoční vajíčko, které milujeme na kráse červeného koberce a nejdojemnější doteky Lohanova velkého comebacku.

Lohan není jedinou novomanželskou celebritou, která nosí srdce na nehtech. V říjnu Jennifer Lopez a  její manikérka Tom Bachik vytvořili minimalistickou manikúru s 3D detaily, jako jsou srdce, řetízky a dokonce i počáteční symbol “J.Lo”. Na první pohled to vypadalo, jako by se J.Lo houpal mrazivou mlhou, ale při bližším zkoumání tyto malé obtisky vyprávěly příběh o hvězdě. Více osobní manikúry, prosím!

 

 

 

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *