Lesia-Nails
Vše pro dokonalé nehty!

Návod: Jak na nehty Día de los Muertos

Sdílejte tento příspěvek!

Nehty El Día de los Muertos, také známý jako Den mrtvých…

…je radostná událost, která se datuje do starověkého Mexika. V tento den rodiny oslavují návrat duší svých zesnulých milovaných setkáním, které zahrnuje hodování, pití a další radostné činnosti.

V Mexiku existuje staré přísloví, které říká: “Nikdo doopravdy nezemře, dokud není zapomenut.”

Pozvali jsme Jasmine Allen, nehtovou umělkyni se sídlem v San Antoniu v Texasu, aby se s námi podělila o svou techniku nehtů Dia de los Muertos, aby ostatní nehtoví technici, jako jste vy, mohli ctít zvyky vašich klientů.

DOSAŽENÍ VZHLEDU NEHTŮ:

Návod: Jak na nehty Día de los Muertos

  1. Naneste vrstvu černé gelové barvy a nechte ho vytvdit.
  2. Pomocí oboustranné houbičky na make-up naneste na houbičku trochu bílé gelové barvy a pak ji lehce poklepejte na nehet ve tvaru lebky. Bílá gelová barva by měla být použita k obrysu lebky a pak by měla být znovu vytvrzena.
  3. Vyplňte oční důlky velkými tečkami černé barvy. Níže naneste další dvě menší černé tečky a ujistěte se, že mezi nimi zůstane místo pro nos. Ještě netvrdit!
  4. Pomocí štětce natřete můstek nosu a čelist. Použijte tenký art štětec a nějakou černou gelovou barvu, abyste přidali nějaké linky kolem očí, na čele a na nosu.
  5. Pomocí jemného art štětce natřete ovály vedle sebe, aby představovaly zuby. Vytvrdit. Allen navrhuje nanášet méně barvy s menším tlakem, aby se dosáhlo linií, které jsou tenké a přesné.

Návod: Jak na nehty Día de los Muertos

  1. Pomocí tenké čáry černé gelové barvy načrtněte spodní část zubů a poté přidejte několik tenkých čar kolem úst, abyste vytvořili bradu.Vytvrdit.
  2. Umístěte několik obrovských červených teček do oblasti v blízkosti koruny lebky. Vytvrďte. Nejprve použijte černou gelovou barvu, abyste obkreslili červené tečky, a pak přidejte nějaké drobné víry k samotným červeným tečkám. Vytvrdit ještě jednou.
  3. Pomocí štětce naneste další bílou gelovou barvu náhodně po celém povrchu lebky. Vyhněte se tmavým detailům. Pomocí malého tečkovacího nástroje a bílé gelové barvy přímo přidejte tečky na zuby ve tvaru zubů. Vytvrďte.
  4. Pomocí ombre houbičky, která byla otočena na bok, naneste na lebku různé barvy. Vytvrďte.
  5. Dokončete matným vrchním nátěrem, který nelze setřít, a poté vytvrďte.

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Další články

Vánoční Trendy v Nail artu 2024

Vánoční Trendy v Nail artu 2024

Vánoční Trendy v Nail artu 2024 Vánoční trendy jsou před Vánoci velmi žádané a klientky už bukují veškeré termíny. Vánoce jsou za dveřmi a je

Logomania -Barva roku 2024

Barva roku 2024

Barva roku 2024 Neomezený Společnost PPG již tradičně vyhlásila barvu pro rok 2024  – PASTELOVÁ LIMITLESS (PPG1091-3). Medově béžový odstín, teplých a zemitých tónů bude

Pusher kovový / zatlačovač nehtové kutikuly Příprava nehtů v 5 krocích

Příprava nehtů v 5 krocích

Příprava nehtů v 5 krocích Velmi ráda vám podrobněji vysvětlím něco o péči a přípravě nehtů, protože je to přeci jen základní pilíř, na kterém

Štětec na barevný UV gel OVAL č. 6 Nejčastější chyby při údržbě štětců

Nejčastější chyby při údržbě štětců

Nejčastější chyby při údržbě štětců Víte, co bohužel často řešíme na kurzech? Záchranu štětců… holky mi pak říkají Záchranářka štětců Ale! Nejde to vždy…. Pojďte

Odolnost nehtů v praxi

Odolnost nehtů v praxi

Odolnost nehtů v praxi Jakou odolnost v praxi jsou Vaše nehty schopny zvládnout? V prvé řadě je důležité si uvědomit, že nehty nejsou v žádném

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CZK Česká koruna
EUR Euro

Menu

Obchod

Benefity

Můj účet