Návod: Jak na nehty Día de los Muertos

Sdílejte tento příspěvek!

Nehty El Día de los Muertos, také známý jako Den mrtvých…

…je radostná událost, která se datuje do starověkého Mexika. V tento den rodiny oslavují návrat duší svých zesnulých milovaných setkáním, které zahrnuje hodování, pití a další radostné činnosti.

V Mexiku existuje staré přísloví, které říká: “Nikdo doopravdy nezemře, dokud není zapomenut.”

Pozvali jsme Jasmine Allen, nehtovou umělkyni se sídlem v San Antoniu v Texasu, aby se s námi podělila o svou techniku nehtů Dia de los Muertos, aby ostatní nehtoví technici, jako jste vy, mohli ctít zvyky vašich klientů.

DOSAŽENÍ VZHLEDU NEHTŮ:

Návod: Jak na nehty Día de los Muertos

  1. Naneste vrstvu černé gelové barvy a nechte ho vytvdit.
  2. Pomocí oboustranné houbičky na make-up naneste na houbičku trochu bílé gelové barvy a pak ji lehce poklepejte na nehet ve tvaru lebky. Bílá gelová barva by měla být použita k obrysu lebky a pak by měla být znovu vytvrzena.
  3. Vyplňte oční důlky velkými tečkami černé barvy. Níže naneste další dvě menší černé tečky a ujistěte se, že mezi nimi zůstane místo pro nos. Ještě netvrdit!
  4. Pomocí štětce natřete můstek nosu a čelist. Použijte tenký art štětec a nějakou černou gelovou barvu, abyste přidali nějaké linky kolem očí, na čele a na nosu.
  5. Pomocí jemného art štětce natřete ovály vedle sebe, aby představovaly zuby. Vytvrdit. Allen navrhuje nanášet méně barvy s menším tlakem, aby se dosáhlo linií, které jsou tenké a přesné.

Návod: Jak na nehty Día de los Muertos

  1. Pomocí tenké čáry černé gelové barvy načrtněte spodní část zubů a poté přidejte několik tenkých čar kolem úst, abyste vytvořili bradu.Vytvrdit.
  2. Umístěte několik obrovských červených teček do oblasti v blízkosti koruny lebky. Vytvrďte. Nejprve použijte černou gelovou barvu, abyste obkreslili červené tečky, a pak přidejte nějaké drobné víry k samotným červeným tečkám. Vytvrdit ještě jednou.
  3. Pomocí štětce naneste další bílou gelovou barvu náhodně po celém povrchu lebky. Vyhněte se tmavým detailům. Pomocí malého tečkovacího nástroje a bílé gelové barvy přímo přidejte tečky na zuby ve tvaru zubů. Vytvrďte.
  4. Pomocí ombre houbičky, která byla otočena na bok, naneste na lebku různé barvy. Vytvrďte.
  5. Dokončete matným vrchním nátěrem, který nelze setřít, a poté vytvrďte.

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FORBEAUTY 2024

5.–6. 4. 2024 – PRAHA PVA LETŇANY
Navštivte nás na našem stánku!

Nakup nyní se slevou 20% s kuponem :

FORBEAUTY2024

a získej slevu po dobu veletrhu na eshopu

Ve výši 40 %

40% Slevový kupon Vám přijde emailem.

Minimální hodnota objednávky je 2000Kč, kupon se nevztahuje na již zlevněné zboží a nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami Platnost kuponu je do 4.4.2024 23:59.
Slevový kupon 40% který Vám přijde do emailu platí pouze pro email vztahující se k objednávce a jde využít pouze na jeden nákup.