Návod: Jak udělat Grinch nehty

Sdílejte tento příspěvek!

Grinch nehty a jak na ně …

Připravte se na Vánoční prázdniny pomocí tohoto výukového programu Grinch nail art od Lesia Nails, značky profesionálních potřeb pro nehtové designerky.

Rozpoznatelná postava Grincha z filmu Dr. Seusse Jak Grinch ukradl Vánoce se objevuje na Scothornově manikúře.

Můžete si zakoupit kompletní video instruktáž s podrobnými pokyny na webových stránkách společnosti Scothorn, As Pretty As.

 

Grinch je pohádkový skřítek pro děti i dospělé a hrdina kreslené rýmované knihy „Jak Grinch ukradl Vánoce!“ od Theodora Geisla.

Skřítek Grinch pochází z malé vesničky ve sněhové vločce. Tam také žijí Kdovíci, kteří se chlupatého a zeleného Grinche bojí. Grinch v dětství utekl od svých dvou „tetiček“, které se o něj staraly, a schoval se v jeskyni pod vrcholkem hory nad vesničkou. Po náhodném setkání po letech, když Grinch už byl dospělý, se o něj začala zajímat malá Cindy. Zjišťuje kdo jej zná a proč jej nikdo nemá rád. Navrhne městu, aby se Grinch stal Smíchmaestrem roku (hlavní postavou Kdovíkovských Vánoc) a po mnoha letech oslavil Vánoce společně s Kdovíky. Grinch přijde a dlouho se mu to líbí, že je středem pozornosti ale nakonec se v něm znovu probudí neláska k Vánocům, naštve se a uteče. V noci sestrojí motorové saně, vyrobí si obleček a jako Santa Claus a vyrazí do vesničky ukrást Vánoce. Vezme všem dárky, vánoční stromečky a dokonce i jídlo. Je se svým dílem spokojen a chystá se celý náklad saní svrhnout z vrcholu hory. Dole v Kdovíkově je pozdvižení, všichni jsou zklamáni, že jim byly ukradeny Vánoce. Za příčinu všeho je mimo Grinche označena i malá Cindy. Její do té doby zakřiknutý otec se ale své dcery zastane s tím, že k oslavě Vánoc nepotřebuje dárky, ale svoji rodinu a přátele. Tím pohne Kdovíky, kteří si uvědomí, že Vánoce nejde ukrást. To si uvědomí i Grinch, když uslyší z vesničky zpěv koled. Uvědomí si dokonce, že má rád svého psa. Společně s Cindy se rozhodne vše vrátit a oslavit Vánoce s Kdovíky. Tím získá srdce své někdejší lásky Marty Kdovíjaké, pro kterou kdysi Kdovíky opustil.

ZÍSKEJTE VZHLED…

Návod: Jak udělat Grinch nehty

Lekce nehtového umění s grinchovskou tématikou s podrobnými pokyny:

  1. Začněte tím, že namalujete barvu podle vašeho výběru. Poté vytvrzujte v UV/LED lampě. Vytvořte hlavu a krk Grinch pomocí zelené gelové barvy RHODOS a ujistěte se, že v horní části nehtu zůstane dostatek místa pro vlasy Grinche. Udělejte to na horní části nehtu. Vytvrďte ji, jakmile jste spokojeni s tvarem.
  2. Pomocí malého detailního štětce přidejte definici ramen nakreslením zakřivených čar, které se táhnou od základny krku ke stranám nehtu. Vyplňte tvar a nechte ho chvíli vytvrzovat.
  3. Pomocí tečkovacího nástroje přidejte několik žlutých teček tam, kde by byly oči, a pak rychle vytvrzte barvu. Nanášení tenké čáry černé gelové barvy podél obrysu očí pomocí štětce je velmi pečlivý proces. Přidejte linky pro ústa, nos a obočí. Vytvrdíme.
  4. Pomocí štětce s velmi jemnými detaily naneste na obočí jemné linky a poté přidejte zornice do očních důlků. Dalším krokem je nanést zelenou gelovou barvu na horní část Grinchovy hlavy a ujistěte se, že čáry, které jste právě vytvořili, jsou bodem. Úplně vytvrdíme.
  5. Pomocí detailního štětce pečlivě obkreslete Grinchův obrys. Aplikujte pihy, bradu a tvar V pod krkem buď špičkou detailerového štětce nebo tečkovacího nástroje, podle toho, co si vyberete.Vytvrdíme.
  6. Nakreslete extrémně jemné čáry po celém obvodu Grinchova trupu a pak přidejte několik tvarů V na ramena a hrudník. To zajistí vzhled kožešiny po dokončení. Vytvořte zamračené linie s černou gelovou barvou a poté nechte zamračené linky zcela vytrvat po dobu jedné minuty v UV/LED lampě.
  7. Pomocí tečkovacího nástroje a bílé gelové barvy vytvořte řadu malých teček, abyste vytvořili načechraný šátek. Vytvrdíme.
  8. Pomocí detailního štětce použijte červenou gelovou barvu, abyste vytvořili plášť pro postavu. Chcete-li vytvořit efekt sněhu, použijte menší konec tečkovacího nástroje k přidání malých bílých teček kolem pozadí. Poté, co dosáhnete požadovaného výsledku, nechte nehet zcela vytvrdit a poté naneste vrchní nátěr podle vašeho výběru a znovu vytvrzujte.

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FORBEAUTY 2024

5.–6. 4. 2024 – PRAHA PVA LETŇANY
Navštivte nás na našem stánku!

Nakup nyní se slevou 20% s kuponem :

FORBEAUTY2024

a získej slevu po dobu veletrhu na eshopu

Ve výši 40 %

40% Slevový kupon Vám přijde emailem.

Minimální hodnota objednávky je 2000Kč, kupon se nevztahuje na již zlevněné zboží a nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami Platnost kuponu je do 4.4.2024 23:59.
Slevový kupon 40% který Vám přijde do emailu platí pouze pro email vztahující se k objednávce a jde využít pouze na jeden nákup.