Návod: Jak udělat Jack Skellington nehty

Sdílejte tento příspěvek!

Podrobný návod na Jack Skellington nehty…

Návod: Jak udělat Jack Skellington nehty

Tato technika nehtového umění s Jackem Skellingtonem je dokonalým způsobem, jak dostat své klienty do ducha Halloweenu.

Co je to? Všude je barva! Co je to? Ve vzduchu jsou bílé věci! Co je to? Nevěřím svým očím, musím snít; probuď se, Jacku, to není fér!

– Jack Skellington

  1. o nanesení vybrané základní barvy ji vytvrzte, např. Rio De Janeiro z Limitované edice. Duhové vločky můžete buď aplikovat na nehty jemným poklepáním prstem v rukavici, nebo jejich nanesením čistým kartáčem po přidání do inhibiční vrstvy. Po vytvrzení naneste velmi tenkou vrstvu matného vrchního nátěru a dokončete vytvrzení.
  2. Pomocí jemného detailerového štětce Art 00 a bílé gelové barvy namalujte kruh na samém vrcholu nehtu, blízko místa, kde je kutikula. Vytvrdíme.
  3. Umístěte malé množství gelové barvy přímo pod Jackovu bradu a pak nakreslete barvu směrem dolů, abyste vytvořili správný tvar pro Jackův krk.

Návod: Jak udělat Jack Skellington nehty

  1. Vyryjte do Jackovy hrudi tvar připomínající vlajku. Nejprve vytvořte hrubý obrys a poté vyplňte podrobnosti. Vytvrdíme.
  2. Pomocí art štětce a černé gelové barvy vytvořte podstatné “V” přes střed hrudníku. Chcete-li vytvořit vzhled roztrhané košile, přetáhněte gelovou barvu směrem dolů, zatímco je stále mokrá. Vytvrdíme.

“Moje hlava je tak plná myšlenek, že mě trhá na kusy.” – Jack Skellington

  1. Pomocí štětce a černé gelové barvy naneste ostré, tenké linie táhnoucí se od Jackových ramen a vytvořte jeho charakteristické špičaté sako. Vytvrdíme.
  2. Pomocí detailního štětce nebo tečkovacího nástroje namalujte Jackovy oči černou gelovou barvou a poté nakreslete malé “V” na spodní straně Jackova krku, abyste vytvořili luk. Proveďte tento krok pomocí černé gelové barvy. Vytvrdíme.
  3. Pomocí černé gelové barvy nakreslete široká ústa s úsměvem. Poté pomocí špičky štětce nakreslete velmi jemné čáry kolem Jackových úst, abyste vytvořili vzhled stehů. Nakreslete dvě tečky na obě strany nosu a pak načrtněte hlavu a krk. Dodejte Jackovu krku nějaký rozměr tím, že na jednu stranu namalujete temný stín.

Návod: Jak udělat Jack Skellington nehty

  1. Pomocí bílé gelové barvy namalujte několik slabých pruhů na Jackovo oblečení. Vytvrzujeme po dobu jedné minuty zcela a poté naneste Extreme Top pro dokončení vzhledu. Udělejte poslední pokus o léčbu a pak se vydejte do města Halloween.
Kdo je Jack Skellington aneb Jackův příběh v kostce:

Jack je populární obluda ve městě, kde je celý rok Halloween. Jednou ho ale omrzí být populární a touží po novém dobrodružství. Jack se ocitne ve městě Vánoc. Je tím úplně fascinován, a proto se rozhodne, vytvořit si vlastní Vánoce. Každému z města Halloweenu rozdá úkol. Pro služebníky velkého a zlého ducha Boogieho má speciální úkol, unést Satana Kalouse, jak mu říka Jack (Santa Claus).Když je všechno hotovo, sám Jack se převleče za Satana a odletí na saních taženém kostlivými soby a jeho červenonosím psem, Zerem. Jack letí nad zemí a všem dětem dává své zlověstné dárečky, ve stylu Halloweenu.

Po pár hodinách na něj zahájí střelbu. Asi na dvacátou střelu Jacka trefí a on se zřítí na hřbitov. Jack dramaticky leží na soše anděla. Vypadá to, že je po něm, ale není. Jack má výčitky svědomí že pokazil Vánoce. Na druhou stranu se vzchopil a slíbil, že na příští Halloween, lidi teprve poznají zač je toho loket. Jack se vrátí zpátky do města. Zjistí, že Satana Kalouse i jeho milovanou Sally zajal Boogie, a toho později zničí. Na konci je se Sally, ze kterou tam někde v podzemí žije dodnes.

Výskyt : Ukradené Vánoce Tima Burtona, Kingdom Hearts, Kingdom Hearts, Kingdom Hearts: Chain of Memories, Kingdom Hearts 2, Kingdom Hearts 358/2 Days

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FORBEAUTY 2024

5.–6. 4. 2024 – PRAHA PVA LETŇANY
Navštivte nás na našem stánku!

Nakup nyní se slevou 20% s kuponem :

FORBEAUTY2024

a získej slevu po dobu veletrhu na eshopu

Ve výši 40 %

40% Slevový kupon Vám přijde emailem.

Minimální hodnota objednávky je 2000Kč, kupon se nevztahuje na již zlevněné zboží a nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami Platnost kuponu je do 4.4.2024 23:59.
Slevový kupon 40% který Vám přijde do emailu platí pouze pro email vztahující se k objednávce a jde využít pouze na jeden nákup.