Nejlepší trendy v nail art pro rok 2023 jsou o iluzi

Sdílejte tento příspěvek!

2023 Nejnovější trendy v Nail Art jsou tady!

Co vůbec děláte, když jste nezačali plánovat svou první manikúru roku 2023? I když většina lidí pravděpodobně stále má svou poslední podzimní manikúru a snaží se naplánovat, jaké budou jejich vánoční nehty, není na škodu podívat se ještě dále dopředu. A pokud posloucháte rady zasvěcenců z oboru, rok 2023 bude svědkem trendů nehtů, které poskytují trochu pro každého.

 

Ať už dáváte přednost tomu, aby vaše nehty byly krátké a čisté, nebo chcete prozkoumat s různými styly nehtů, zdá se, že bude trend, který uspokojí vaše preference. Podle předpovědí manikérů budou nejoblíbenější návrhy nehtových umění roku 2019 probíhat od klasických a nenápadných stylů, až po odvážné vzory, které většina lidí nikdy předtím neviděla. “Jsme opravdu nadšeni tím, co vidíme na obzoru a právě teď,” říká Rita Pinto, majitelka nehtového salonu Vanity Projects, který se nachází v New Yorku ve Spojených státech. Nejlepší na tom je, že některý z těchto nápadů na nehty může být proveden na vašich přírodních nehtech, akrylových nehtech nebo gelových nehtech.

 

Pinto poznamenává, že kromě trendů v designu skutečných nehtů existují postupy, které získávají popularitu. Tyto techniky povzbuzují nehtové umělce, aby vytvořili vzhled, který mohl v minulosti vypadat nedosažitelně. Vysvětluje, že s čirým gelem (Acrygel Clear) se manipuluje, aby se vytvořily vzory s trojrozměrnou texturou, která přidává výšku nebo rozměr. “Příležitostně se na trh dostanou nové technologie, jako je Aprés Gel X, a rychle se stanou hlavními trendy, a zatím vidíme,  že to pokračuje!”

 

Kromě Pinta Allure hovořil s celou řadou uznávaných nehtových umělců (kteří pravidelně malují konečky prstů hvězd, jako jsou Madonna, Solange a Mariah Carey), aby se podělili o trendy, které předpovídají, že se v následujícím roce rozběhnou, co vidí v nehtovém průmyslu a nápady na nehty, které jejich zákazníci požadují nejvíce. Pinto byl jediný nehtový umělec, který se zúčastnil tohoto rozhovoru.

 

3D nehtové umění

3D nehtové umění
3D nehtové umění

 

V roce 2022 byly celebrity jako Dua Lipa a Megan Thee Stallion spatřeny s 3D manikúrou na nehty. Nehtová umělkyně se sídlem v New Yorku jménem Naomi Yasuda předpovídá, že tento trend se bude i nadále rozšiřovat mimo oblast kultury celebrit. Yasuda věří, že přidání rozměru a textury do nehtového umění “ho oživuje” pro nositele. Navrhujeme použití Acrygelu Clear, do kterého přidáte kapku barvy, aby se  vytvořil 3D efekt; nicméně, aby se gel vytvrdil, budete potřebovat LED nebo UV lampu na nehty. Pokud se rozhodnete to udělat doma, budete si muset zakoupit jednu z těchto lamp. Tvrdé gely mají podstatnější konzistenci než stavební gely, což usnadňuje jejich formování do požadovaných forem.

 

Air-brush nehty

Air brush nails
Air brush nails

 

Yasuda poznamenává, že “umění air -brush štětců bylo kdysi obrovské a nyní se to vrací znovu,” a vysvětluje, proč tomu tak je. Lidé se houfně vracejí do salonů a hledají účes, který byl v prvních letech nového tisíciletí v módě jako přímý důsledek oživení stylu na Instagramu. Yasuda využívá produkt s názvem Apres Nail Air Gel k získání požadované estetiky. Tento produkt se skládá z gelové barvy a ručního airbrush spreje a nepřetržitě stříká barvu na nehty.

 

Manikúra s texturovanými povrchy např. “Svetr”

Texturované nehty
Texturované nehty

 

Texturovaný trend je důkazem, že vzory manikúry jsou stále složitější. Pravděpodobně jste nikdy nepřemýšleli o možnosti, že by vaše nehty mohly mít stejný vzhled a pocit jako váš oblíbený kabelový pletený svetr nebo hedvábné šaty, ale umělci rostou ve své schopnosti replikovat téměř cokoli do nehtového umění. To je něco, o čem jste pravděpodobně nikdy neuvažovali. Podle nehtové umělkyně Elle Gerstein, “matné [nehty] a třpytivé možnosti v barvě na nehty a gelu usnadňují vytváření efektu vrstvené textury pro kutily.”

 

Nehty, které jsou téměř zcela přirozené

Přirozené nehty
Přirozené nehty

 

Celebrity jako Zendaya a Margot Robbie byly zodpovědné za spuštění vlny přirozeně vypadajícího nehtového umění na začátku roku 2022. Ačkoli ve druhé polovině roku 2022 došlo k zavedení maximalistických trendů v oblasti nehtového umění, odborníci v oboru předpovídají, že vzhled se vrátí na začátku roku 2023. Podle Pinta: “Viděl jsem spoustu čistých návrhů na přehlídkovém mole pro jaro / léto, a to se obvykle promítá do nehtových trendů.” Populární lak na nehty od OPI s názvem Bubble Bath, lak na nehty od Chanel Le Vernis s názvem gérie a lak na nehty od Deborah Lippmann Gel Lab Pro s názvem I’m Too Sexy jsou všechny atraktivní růžové nude laky na nehty, které lze použít k dosažení efektu manikúry  .

Lesia Nails má krásné odstíny spousty Rubber Bází

 

Chrome glaze
Chrome glaze

 

Chromové nehty jsou oblíbeným trendem manikúry, který je upřednostňován profesionály v oboru. Hemi Park, pedagog v LeChat Nails, předpovídá, že chromované a lesklé nehty budou vidět všude. “Nebude to překvapení,” dodává. Od té doby se všichni znovu zamilovali do chromových a metalických textur. Viděli jsme, jak glazované  nehty Hailey Bieber zasahují extrémně tvrdě po všech sociálních médiích a od té doby se všichni zamilovali do chromových a kovových textur. Manikúra Glazed Donut v různých barvách nehtů a chromových texturách v řadě oslnivých tónů by měla být podle Parka populárnější než jednobarevné nehtové umění.

 

Nehty poseté diamanty

Diamantové nehty
Diamantové nehty

Brittney Boyce, nehtová umělkyně se sídlem v Los Angeles a generální ředitelka společnosti Nails of LA, předpovídá, že luxusní styly s drahokamy, jako jsou nehty pokryté diamanty, budou v roce 2019 všudypřítomné. Poznamenává, že kromě toho, že je vidí na dlouhých, natažených nehtech, stále častěji se objevují na nehtech, které jsou kratší. Odkazuje na skutečnost, že drahé kameny jsou v současné době používány jako součást kosmetiky na obličej (díky Euphoria), stejně jako skutečnost, že Taylor Swift udělala celou ruku ve svém hudebním videu Bejeweled a věří, že nehty jsou další úrovní šperkovaných doplňků. Samolepky jsou vynikající alternativou k nehtovým šperkům pro ty, kteří nejsou schopni vytvořit stejný efekt. Alternativy manikúry s drahokamy a třpytivými vzory jsou také k dispozici od značek, jako jsou  nehty KISS imPress.

 

Pop Art nehty

Pop - art nehtíky
Pop – art nehtíky

Pop artový nehtový výstřelek, který je originálním twistem na 3D nehty a čerpá svůj vliv z uměleckých děl nalezených v komiksech, již začal získávat popularitu v roce 2022 a podle nehtových profesionálů se nezdá, že by se v dohledné době zpomalil. “Líbí se mi, jak je přizpůsobivý, a to nejen s použitím laku na nehty, ale také s použitými tvary nehtů,” říká Gerstein. “Vidím všechno od rakve přes ruské mandle až po jehlové podpatky.” Tato estetika je právě teď velmi populární a dává umělcům příležitost demonstrovat svou vlastní osobní interpretaci trendu tím, že mu dá svůj vlastní jedinečný spin.

 

Stínové nehty

ombre nails
ombre nails

 

Možná jste viděli vertikální ombre francouzský styl nehtů, který byl trendy na TikToku před několika měsíci, ale nepochybně přinesl ombre zpět do centra pozornosti pro každého. Podle návrhářky nehtů Miss Pop je ombre design nadčasovou stálicí ve světě nehtového umění, a to z dobrého důvodu: vypadá nádherně s jakoukoli barvou. “Ombres, které budou populární v roce 2023, jsou ty, které mají silný kontrast a vypadají jako optické iluze. Jsou fascinující a naprosto módní: “To je to, co umělec musel říct. Tento design je vybaven přechodem, který je kompatibilní s každou paletou barev, což je velmi přizpůsobivé.

 

 

 

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *