Nová vícejazyčná nehtová škola již brzy v Chicagu

Sdílejte tento příspěvek!

Nehtová škola v Chicagu? Wow….

Pedagožka, majitelka salonu a odbornice na nehty Anastasiia Rozdobutko zahájí v roce 2023 v Chicagu dvojjazyčnou akademii nehtového umění.

Majitelka Banana Nails Anastasiia Rozdobutko přivítala Block Club Chicago ve svém salonu na adrese 4946 W. Irving Park Road v Chicagu v Illinois, aby hovořila o úspěchu svého podnikání a nadcházejícím otevření školy Banana Nails na jaře 2023.

Podle Block Club Chicago má Rozdobutko velké naděje, že škola bude sloužit jako zdroj pro aspirující i zavedené nehtové techniky. Třídy na Banana Nails School budou nabízeny nejen v angličtině, ale také v ruštině, polštině, ukrajinštině a americké angličtině.

Podle Block Club Chicago bude instituce také poskytovat kreditní hodiny pro praktikující techniky nehtů, aby si udrželi své licence. Certifikáty nehtových techniků v Illinois vyprší každé dva roky.

Kompletní instagramový příspěvek Rozdobutko vděčnosti Block Clubu Chicago za její první rozhovor s místními médii najdete zde.

Začátkem tohoto roku si Rozdobutko všimla Nailpro pracující v Banana Nails. A my jsme z toho k nevytržení, Anastasiie!

 

I u nás v České republice je mnoho školících středisek, kde Vás krásně a správně naučí dělat nehty a vytvářet krásný a jednoduchý Nail Art!

 

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *