Lesia-Nails
Vše pro dokonalé nehty!

Příprava nehtů v 5 krocích

Sdílejte tento příspěvek!

Příprava nehtů v 5 krocích

Velmi ráda vám podrobněji vysvětlím něco o péči a přípravě nehtů, protože je to přeci jen základní pilíř, na kterém stojí celá stavba nehtu. Důležitý je především krok, kdy pečlivě provedete přípravu nehtu. A co to vlastně znamená? Musíte se ujistit, že nehet je dokonale očištěn a připraven na další vrstvy materiálu, které na něj budete aplikovat.

Do přípravy nehtů se zahrnuje:

1)odstranění nadnehtové blanky. Jedná se o ten malý pruh bílé šupinky, která se nachází pod kůžičkou, která přisedá k nehtu.

2) příprava celého nehtu

3) očištění

4) odmaštění

5) odstřižení kůžičky

Předchozí body si podrobněji rozebereme.

Nehtovou kůžičku nadzvednete tzv. pusherem.

STALEKS pro Expert 30/3 PusherPříprava nehtů v 5 krocích
STALEKS pro Expert 30/3 Pusher

Pak jemným pilníkem o hrubosti 180 nebo 240 odstraníte opatrně nadnehtovou blanku a zmatníte nehet po celém povrchu jemnými příčnými tahy jedním směrem. Oprášíme nehet jemným kartáčkem. Posledním, ale neméně důležitým krokem je odmaštění nehtu. Tímto krokem se z nehtu odstraní veškeré nečistoty, mastnoty a oleje, které by mohly narušit přilnavost materiálu.

Na odmaštění používáme Cleaner,který naneseme na netřepivé ubrousky. Čistý a odmaštěný nehet je totiž tím nejlepším základem pro jakoukoli další práci. Čistý a dokonale odmaštěný nehet poznáte podle toho, že na něm v žádném místě neuvidíte lesklé plošky. Pro dokonalý vzhled bych ještě doporučila odstranění kůžičky nůžkami Staleks Expert 50/3. Pokud si na to netroufáte, tak tento krok není nutnost.

Chci vám zdůraznit, že pokud věnujete dostatečnou pozornost těmto krokům a provedete je správně, jste na správné cestě k tomu, aby vám materiál na nehtech držel co nejlépe. Bez tohoto základu, bez této přípravy, se vám může stát, že materiál na nehtu nebude držet, ani kdybyste za to daly miliony. Takže, milé dámy, pečujte o své nehty, protože to je základ všeho.

Nezáleží na tom, jak nezkušení jste v nehtové branži. Důležité je uvědomit si, že nikdy není ostuda požádat o radu nebo se ptát na něco, co vám není jasné. Může se vám zdát, že kladení otázek je známkou slabosti nebo nevědomosti, ale opak je pravdou. Ptaní je jedním z nejlepších způsobů, jak se učit a růst, jak profesionálně, tak osobně.

Nehtový průmysl je bohatý na znalosti a zkušenosti, které je možné sdílet. Mnoho zkušených nehtařek, které jsou v této oblasti již dlouhá léta, je ochotno se podělit o své triky a rady. Jsou to skutečné skvosty informací, které vám mohou pomoci posunout vaše dovednosti na novou úroveň. Vždyť i ony samy někdy začínaly jako nezkušené a nejisté nováčky.

Pamatujte, že jsme všichni lidé a každý z nás se musel nejdříve něčemu naučit, než se v dané věci stal odborníkem. Každý z nás byl na začátku své cesty a musel překonávat různé výzvy a obtíže. A právě tyto zkušenosti nás posunuly kupředu a pomohly nám stát se tím, kým jsme dnes.

Proto se nebojte obráti na zkušenější nehtařky a zeptat se jich na to, co vás trápí nebo co vám není jasné. Budou rády, že mohou předat své znalosti a pomoci vám na vaší cestě vstříc úspěchu. Nikdy se neostýchejte kladení otázek, je to znamení, že jste připraveni se učit a zlepšovat se.

 

Vždycky si pamatujte: není ostuda nevědět, ostuda je nechtít se učit.

 

Další články

Vánoční Trendy v Nail artu 2024

Vánoční Trendy v Nail artu 2024

Vánoční Trendy v Nail artu 2024 Vánoční trendy jsou před Vánoci velmi žádané a klientky už bukují veškeré termíny. Vánoce jsou za dveřmi a je

Logomania -Barva roku 2024

Barva roku 2024

Barva roku 2024 Neomezený Společnost PPG již tradičně vyhlásila barvu pro rok 2024  – PASTELOVÁ LIMITLESS (PPG1091-3). Medově béžový odstín, teplých a zemitých tónů bude

Štětec na barevný UV gel OVAL č. 6 Nejčastější chyby při údržbě štětců

Nejčastější chyby při údržbě štětců

Nejčastější chyby při údržbě štětců Víte, co bohužel často řešíme na kurzech? Záchranu štětců… holky mi pak říkají Záchranářka štětců Ale! Nejde to vždy…. Pojďte

Odolnost nehtů v praxi

Odolnost nehtů v praxi

Odolnost nehtů v praxi Jakou odolnost v praxi jsou Vaše nehty schopny zvládnout? V prvé řadě je důležité si uvědomit, že nehty nejsou v žádném

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CZK Česká koruna
EUR Euro

Menu

Obchod

Benefity

Můj účet