Příprava nehtů v 5 krocích

Sdílejte tento příspěvek!

Příprava nehtů v 5 krocích

Velmi ráda vám podrobněji vysvětlím něco o péči a přípravě nehtů, protože je to přeci jen základní pilíř, na kterém stojí celá stavba nehtu. Důležitý je především krok, kdy pečlivě provedete přípravu nehtu. A co to vlastně znamená? Musíte se ujistit, že nehet je dokonale očištěn a připraven na další vrstvy materiálu, které na něj budete aplikovat.

Do přípravy nehtů se zahrnuje:

1)odstranění nadnehtové blanky. Jedná se o ten malý pruh bílé šupinky, která se nachází pod kůžičkou, která přisedá k nehtu.

2) příprava celého nehtu

3) očištění

4) odmaštění

5) odstřižení kůžičky

Předchozí body si podrobněji rozebereme.

Nehtovou kůžičku nadzvednete tzv. pusherem.

STALEKS pro Expert 30/3 PusherPříprava nehtů v 5 krocích
STALEKS pro Expert 30/3 Pusher

Pak jemným pilníkem o hrubosti 180 nebo 240 odstraníte opatrně nadnehtovou blanku a zmatníte nehet po celém povrchu jemnými příčnými tahy jedním směrem. Oprášíme nehet jemným kartáčkem. Posledním, ale neméně důležitým krokem je odmaštění nehtu. Tímto krokem se z nehtu odstraní veškeré nečistoty, mastnoty a oleje, které by mohly narušit přilnavost materiálu.

Na odmaštění používáme Cleaner,který naneseme na netřepivé ubrousky. Čistý a odmaštěný nehet je totiž tím nejlepším základem pro jakoukoli další práci. Čistý a dokonale odmaštěný nehet poznáte podle toho, že na něm v žádném místě neuvidíte lesklé plošky. Pro dokonalý vzhled bych ještě doporučila odstranění kůžičky nůžkami Staleks Expert 50/3. Pokud si na to netroufáte, tak tento krok není nutnost.

Chci vám zdůraznit, že pokud věnujete dostatečnou pozornost těmto krokům a provedete je správně, jste na správné cestě k tomu, aby vám materiál na nehtech držel co nejlépe. Bez tohoto základu, bez této přípravy, se vám může stát, že materiál na nehtu nebude držet, ani kdybyste za to daly miliony. Takže, milé dámy, pečujte o své nehty, protože to je základ všeho.

Nezáleží na tom, jak nezkušení jste v nehtové branži. Důležité je uvědomit si, že nikdy není ostuda požádat o radu nebo se ptát na něco, co vám není jasné. Může se vám zdát, že kladení otázek je známkou slabosti nebo nevědomosti, ale opak je pravdou. Ptaní je jedním z nejlepších způsobů, jak se učit a růst, jak profesionálně, tak osobně.

Nehtový průmysl je bohatý na znalosti a zkušenosti, které je možné sdílet. Mnoho zkušených nehtařek, které jsou v této oblasti již dlouhá léta, je ochotno se podělit o své triky a rady. Jsou to skutečné skvosty informací, které vám mohou pomoci posunout vaše dovednosti na novou úroveň. Vždyť i ony samy někdy začínaly jako nezkušené a nejisté nováčky.

Pamatujte, že jsme všichni lidé a každý z nás se musel nejdříve něčemu naučit, než se v dané věci stal odborníkem. Každý z nás byl na začátku své cesty a musel překonávat různé výzvy a obtíže. A právě tyto zkušenosti nás posunuly kupředu a pomohly nám stát se tím, kým jsme dnes.

Proto se nebojte obráti na zkušenější nehtařky a zeptat se jich na to, co vás trápí nebo co vám není jasné. Budou rády, že mohou předat své znalosti a pomoci vám na vaší cestě vstříc úspěchu. Nikdy se neostýchejte kladení otázek, je to znamení, že jste připraveni se učit a zlepšovat se.

 

Vždycky si pamatujte: není ostuda nevědět, ostuda je nechtít se učit.

 

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FORBEAUTY 2024

5.–6. 4. 2024 – PRAHA PVA LETŇANY
Navštivte nás na našem stánku!

Nakup nyní se slevou 20% s kuponem :

FORBEAUTY2024

a získej slevu po dobu veletrhu na eshopu

Ve výši 40 %

40% Slevový kupon Vám přijde emailem.

Minimální hodnota objednávky je 2000Kč, kupon se nevztahuje na již zlevněné zboží a nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami Platnost kuponu je do 4.4.2024 23:59.
Slevový kupon 40% který Vám přijde do emailu platí pouze pro email vztahující se k objednávce a jde využít pouze na jeden nákup.