Proč jsou nehty u Vaší nehtařky tak drahé?

Sdílejte tento příspěvek!

Proč nehty v jiném salonu stojí méně, než např. u mě? Beru to své stránky 🙂

S touto otázkou se setkáte i dnes… Jsem v salonu, kde platím za sebe nájemné, energie…

Dále se zaobíráme náklady jako jsou SP a ZP, dezinfekce, materiál, školení… Navíc, ke každé modeláži máte manikúru ! Manikúra je základ modeláže a jen nehty s manikúrou vypadají hned lépe.

Udělají Vám v salonu, kde zaplatíte 500kč pořádnou manikúru? O tom pochybuji 🙂

Proč se musíte objednávat?

Nehtařka si určuje sama pracovní dobu. Na každou klientku má vyhrazený čas. Každá z Vás má jiné kůžičky, jiné nehty a dle toho celý proces trvá. Pokud si vymyslíte stavěnou francii či extrémní tvary, tém déle proces trvá 🙂

Bojíte se odejdete nespokojená, protože jste naposledy v jiném salonu nespokojená byla?

Pokud jste u nehtařky na nehtech poprvé, každá správná nehtařka s Vámi probere danou délku a tvar, jaký budete dělat. Po dohodě a základní modeláži se většinou u každého kroku ptám, zda je to tak pořádku a můžeme pokračovat. Nebojte se říct, že se Vám to nelíbí, nebo že to chcete kratší… Není na tom nic špatného 🙂

Aby řeč nestála…

Ne vždy je si o čem povídat a navíc ani Vy ani nehtařka nemusíte mít vždy náladu si povídat. Většinou poznám, když si nemáme co říct, občas alespoň prohodím sem tam větu např. o počasí 🙂 Pokud se klientka bavit nechce, jsme zticha a jedu si svojí práci a komunikuji jen, když je to třeba.

Dezinfekce je základ!

Každá klientka by měla mít svou obálku (na hygieně doporučují plastové nikoli papírové) se svým dezinfikovatelným pilníkem a po každé klientce je třeba kovové nástroje dezinfikovat dezinfekcí k tomu určenou a např. propláchnout pod vařící vodou. Většina mikroorganismů – bakterií, virů, kvasinek a plísní – je usmrcena při teplotě nad 70 °C. Nejlepší je samozřejmě využívat sterilizátor a záleží na hygieně, jak to má postavené.

Jak si vybrat nehtařku?

Na facebooku existuje mnoho skupin, i skupina Hledám nehtařku, která ví, co dělá. Většinou Vám i dotyčné kolegyně ve Vašem okolí doporučí tu správnou… Ne vždy tomu tak ale musí být. Ne vždy kvalita odpovídá ceně! Pečlivě si prozkoumejte fotky – fotky nehtů jsou důležité o z boku. Zda má modeláž hladkou a se správnými tvary, bez hrbolků, zda je udělaná pečlivě manikúra…Omrkněte recenze, ikdyž ne vždy musí mít 5 hvězdičkové hodnocení, protože i v tomto oboru se můžeme setkat se závistivými hejtry, které nehtařce neprošly ani pod rukama, a posílají hodnocení špatná – na to pozor !

Většina holek najde nehtařku tak, že když si jí líbí něčí nehty, tak se zajímá, kam dotyčná chodí. Nezapomeňte, že za kvalitní práci si člověk připlatí a v dnešní době při dnešních cenách hledat super nehtařku do 600kč je přeci nesmysl 🙂 A pokud to někdo opravdu umí a dělá nehty za 600kč, tak doma na černo, nebo je hloupý 🙂

A vy, holky, co děláte nehty… Zamyslete se nad svým ceníkem, a pokud máte pečlivou manikúru a hezkou kvalitní modeláž, nebojte se, si svou práci dostatečně ohodnotit ….

Např. takovéto nehty Vás můžou stát i přes 2000Kč….

Tyto např. 1000Kč…

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *