Selena Gomez si nemohla vybrat barvu na nehty…

Sdílejte tento příspěvek!

Selena Gomez a její barevná manikúra na nehty

“Mír, láska a barva.” Manikérka Tom Bachik použila tato tři slova k titulku jednoho ze svých příspěvků na Instagramu, který  vyzdvihl  pestrobarevnou manikúru Seleny Gomez, kterou si 3. prosince oblékla na brunch Variety Hitmakers.

Gomez byla oceněna jako jedna z kreativců hudebního průmyslu, která přijala letošní cenu Hitmakers Film Song of the Year za svou píseň “My Mind & Me”. Její živá sada jasných pastelů se lišila barvou na každém nehtu. Bachik později napsala: “Když Sel říká, že je má ráda všechny.” Laky na nehty, s laskavým svolením Mii Secret, byly všestranné, ale vzájemně se doplňovaly – stejně jako barvy duhy.

Selene Gomez si nemohla vybrat...
Selene Gomez si nemohla vybrat…

Krásné pastelové odstíny si můžete vybrat v naší široké škále barevných gelů a gellaků na nehty….

Z této scény jsme nadšeni, zvláště když se postavíme na pozadí Gomezova monochromatického všeho. Její šaty, sandály a kabelka z krokodýlí kůže spadaly do černé barvy, když Mia Secret Gelux Gel Polishes v Maya Blue, Peppermint, Peace & Love a Bleu de France pokryla její oválné nehty.

Není to každý den, kdy vidíte pastelový lak na nehty převládat, když vstupujeme na pokraj zimy, a teď, když to děláme, Gomez tuto záležitost vystupňoval oznámením, že probíhá optimistická hudba. Zprávu vysílala na červeném koberci a řekla: “Chci, aby se všichni cítili dobře, když slyší novou desku.”

Zatímco očekáváme její taneční rekord, budeme sledovat spoustu brčálových laků. Oživte zářivou manikúru Gomez s raženým zeleným dlouhotrvajícím lakem Dazzle Dry  v LOL, nebesky modrým lakem Orly  v Rinse & Repeat, lakem na nehty Liberation Nails  v Joyful Heart a lakem na nehty Emilie Heathe v Emmě. Cítíme se dobře, už přemýšlíme o barevných kombinacích, které přijdou.

 

 

 

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *