🎁 Dárek ke každé objednávce nad 2000 Kč
📢 Akce LETO2024 35% sleva na barevné gely a gel laky!

Virový pop-artový trend manikúry vyšel přímo z komiksu

Sdílejte tento příspěvek!

Pop-Artový BOOM poslední doby!

OK, nemusí se to zdát tak vzrušující vzhledem k tomu, že každých pár týdnů je nový hlavní trend nehtů (díky, TikTok), ale tohle je vlastně mimo krabici …  Nejnovějším nehtovým trendem, který lze vidět na všech stránkách For You a kanálech Instagramu, jsou pop artové nehty, které se inspirují komiksovými romány. Tento styl manikúry je také známý jako kreslené nehty a vyznačuje se 3D dojmem, který je vytvořen namalovanými čarami po obvodu nehtu. Tyto linie vytvářejí rozměr, který napodobuje animovanou grafiku komiksu, odkud termín pochází.

Máte úplnou tvůrčí svobodu, pokud jde o design vašich pop artových nehtů; Ať už se rozhodnete pro jemný a decentní vzhled nebo odvážný a dynamický, vaše manikúra vynikne díky výrazné estetice vzoru. V tiskovém prohlášení komentuje tento trend nehtová umělkyně Elle Gerstein a říká, že je “úžasné vidět všechny odrůdy tohoto trendu od jasných a barevných až po slavnostní a vánoční.”

Virový pop-artový trend manikúry vyšel přímo z komiksu

Věří, že rostoucí popularita stylu může být přičítána jeho přizpůsobivosti, stejně jako skutečnosti, že vyniká z jiných současných nehtových trendů, jako jsou chromované a ombré francouzské nehty. “Co se mi na tom opravdu líbí, je to, jak je přizpůsobivý, a to nejen z hlediska barev, ale také z hlediska tvarů nehtů, které se používají – vidím všechno od rakve přes ruské mandle až po jehlové podpatky,” řekla. “Líbí se mi, jak je všestranný.” Gerstein dále tvrdí, že umělci jsou schopni demonstrovat svou individuální estetiku tím, že tomuto trendu vkládají svůj vlastní směr tím, že mu vkládají svůj vlastní twist. Poznamenává,  že “umělci jsou ti, kteří určují tyto trendy”.

Pokud uvažujete o získání pop-artových nehtů pro další sadu nehtů, je dobré ukázat nehtové technice několik fotografií, aby mohli získat jasný obrázek o tom, na co se chystáte. V případě, že chcete vzhled vytvořit sami, Gerstein vysvětluje ve svém prohlášení velmi podrobně, jak přišla se svou verzí kreslené manikúry, která byla zobrazena výše. Kromě tónů, které byly neutrálnější, používala různé barvy; Přesto může být reprodukován s jakýmkoliv barevným schématem. Malíř popisuje svůj proces následovně: “Po nanesení základního nátěru jsem namaloval dvě vrstvy LeChat Perfect Match Mi Amour a mezi jednotlivými aplikacemi jsem schnul,” říká.

 

Po dokončení této počáteční fáze se vrátila přes nehty s LeChat CM Gel Art Black (Black Paint), aby vytvořila tenkou čáru kolem okraje manikúry. Vysvětluje: “Líbí se mi, že je dodáván s tenkým štětcem, který je svělou volbou pro umělecká díla.”  Pokud ještě nemáte štětec na nehty, doporučujeme štětec na nehty Art 00  , protože je to fantastická volba a tenký kartáč usnadňuje vytváření složitých vzorů na nehty.

 

Návrh dokončila namalováním zakřiveného vykřičníku na nehet pomocí LeChat CM Art Gel White (White Paint). “Můžete tomu dát větší rozměr tím, že na různých místech v textu zahrnete pomlčky, vykřičníky a čárky. Tento konkrétní prvek je to, co dává dílu jeho poutavou přitažlivost, “říká.  Začala nanášením uměleckého gelu v obou barvách, počkala na tuhnutí, pak přidala vrchní nátěr a čekala, až znovu vytvrdne.

Vzhled se skutečně stává populární po celém světě, protože internet je velmi ovlivňující. Colleen Ruiz, která se nachází v Trinidadu a Tobagu, je nehtová umělkyně. Právě předvedla fialový kreslený Pop-Art na zákazníka (viz výše) a tvrdí, že tento trend se ve skutečnosti vrací. Vysvětluje, že když před 11 lety začala dělat nehty, pop-artové nehty se staly trendy. Vzhledem k tomu, že to byl vždy jeden z mých oblíbených, považuji za docela vzrušující vidět, že se vrátil.

Použity produkty z obchodu Lesia-Nails, aby se dosáhlo své verze pop artového vzhledu na dlouhánech ve tvaru rakve. Mezi tyto produkty patřily hnědá Chocolate,  Black Paint, White Paint, Extreme Matt.

Pop artové detaily v černé a bílé barvě byly dosaženy umělcem pomocí gelového laku  na nehty Aimeili. Ruiz zdůrazňuje, že nejdůležitějším krokem při vytváření pop-artových nehtů je zajistit, aby tmavší část vypadala jako stín. Dále vysvětluje, že bílé čáry mají připomínat lesk, který by se objevil na vašich nehtech, kdybyste je drželi na světle. “Konečným účelem je, aby nehet vypadal, jako by nebyl skutečný,” dodává Ruiz. A když se to udělá dobře, pop-artové nehty opravdu vypadají bizarně.

 

pop-art
pop-art:

Použiý materiál:

 

pop-art
pop-art

Použitý materiál:

Pop - art nehtíky
Pop – art nehtíky

Použitý materiál:

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Sdílejte tento příspěvek!

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte nás!

A získejte slevu 200Kč ihned na Váš email na Váš nákup!


Budeme Vás informovat jen o  důležitých věcech.