12 nejoblíbenějších barev na nehty podle Lesia Nails

Sdílejte tento příspěvek!

Nejoblíbenější barvy LESIA-NAILS podle našich klientek

Manikúra je mnohem víc než jen přidání barvy na nehty. Laky na nehty jsou formou sebevyjádření, druhem péče o sebe a zdrojem radosti – tedy za předpokladu, že se někdy dokážete spokojit s barvou laku na nehty.

Když navštívíte nehtový salon v sousedství, obchod s kosmetickými potřebami, drogerii, nebo kosmetický butik, budete pravděpodobně konfrontováni se závratnou řadou barevných možností, ze kterých si můžete vybrat. Výběr správného odstínu může být výzvou. Konec konců, můžete se ocitnout tváří v tvář stěně, která obsahuje nejen stovky barev, ale také širokou škálu možností povrchové úpravy, jako jsou třpytky s vysokým leskem, bohaté krémy a výrazné 3D zdobení.

Je důležité mít na paměti, že vše se scvrkává na Vaše individuální preference v daném čase, stejně jako na to, co si myslíte, že by vás učinilo nejšťastnějším, když se podíváte na ruce v příštím týdnu nebo dvou. Pokud si však stále nejste jisti, jakou barvu vyzkoušet dál a hledáte inspiraci, kde začít, sestavili jsme průvodce nejlepšími barvami laku/gellaku na nehty všech dob. Tato příručka obsahuje možnosti od Lesia Nails.

Ať už hledáte nejtmavší černou, jako je lékořice Essie, nebo zářivé barvy letních nehtů, jako je neonově růžová, která překypuje barvami, máme pro vás řešení. Pokračujte ve čtení a objevte nový tón, který zbožňujete.

 

  1. MISSY GP33 – UV/LED barevný gellak – hledáte něco mezi červenou a bordóo barvou? Missy je pro Vás ta pravá.

MISSY GP33 - UV/LED barevný gellak

2. ROYAL RED – UV/LED barevný gel – Už se Vás někdo zeptal : “A víc červenou nemáte?” Ne? tak tohle je ta pravá červená!

Royal Red

3. QUEEN OF BLUE – UV/LED barevný gel – Modrá! Ten, kdo miluje modrou, určitě nezahálí s tímto nádherným královským odstínem!

queen of blue

4. RIO DE JANEIRO – Neonově fialová je sice pro odvážnější, ale musíte uznat, že má co do sebe.

rio de janeiro

rio de janeiro

 

5. EXCLUSIVE BLACK – UV/LED barevný gel – černá je černá, ale někdo má rád temnou klasiku 🙂

BLACK PAINT - UV/LED barevný gel

6. VAMPIRE RED – UV/LED barevný gel je další úžasný odstín červené, co u našich klientek hodně frčí.

VAMPIRE RED - UV/LED barevný gel

7. RED DUST – UV/LED barevný třpytivý červeno-růžový gel, který na nehtech vypadá vážně naprostko božsky… Vlastně všechny gely z kolece DUST.

RED DUST - UV/LED barevný gel

8. VIRGINIA je další nádherně něžný odstín z Limitované kolekce gelů. Pro klientky velice oblíbený.

Virginia

virginia

9. BORA BORA – UV/LED barevný gel – letíte k moři, a hodláte ležet na pláži  apopíjet koktejly? Naprosto ideální neonová barvička k této super pohodě.

BORA BORA - UV/LED barevný gel

10. RUBBER BASE – Báze v různých odstínech si vybírají něžné klientky, nebo takové, co potřebují, aby modeláž vypadala co nejvíc nenápadně. tyto odstíny mohou skvěle doplnit různé flakes, nebo třpytky či třpytivé topy.

rubber base

 

11. A pokud máte raději Acrygel , než báze, i naše Acrygel mají super odstíny, jako třeba Acrygel Nature Cover.

Acrygel Nature Cover

12. Jestli jste milovníci zelené nebo řírody, tak tahle zelená Vám padne do oka:)

forest green

A jestli jste neustále nerozhodné, snad Vám tento článek alespoň krapet pomohl k tomu, si vybrat, co si dáte na nehty u své nehtařky příště 🙂

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *