Lenka Šidla

Ukázka práce Ambasadora

Představení Ambasadora

Ahoj! Jmenuji se Lenka Šidla a jsem zakladatelkou Lesia Nails.

K nehtům resp. k takovému vtipnému nail artu jsem se dostala už na střední škole, (bože to už je let :D) kdy jsem spolužačce o přestávce ostříhaným štětcem malovala ornamenty lakem. Měla krásné, pevné dlouhé nehty a já o takových taky snila. Po maturitě se naše cesty rozešly a já se vrhla na úplně jiný obor a na  nehty jsem úplně zapomněla…

V roce 2018 jsem v USA, v obchodě, viděla nalepovací nehty a hrozně mě to zaujalo. Svoje nehty jsem nikdy neměla hezké, tak jsem chvilku nosila tyhle – dnes Press On nails, ale po čase mě začalo nudit věčné hledání lepidla a dolepování. Začala jsem se tedy zajímat o modeláž, koupila si několik sad, které byly v USA běžně k dostání v obchodě – vypadalo to tak jednoduše! No samozřejmě to bylo šílené 😀 Spousta nocí a večerů nad nehty, ale stále to nebylo ono.

Po návratu do česka jsem se rozhodla navštívit pár kurzů, nehty začaly vypadat lépe a já jsem zjistila, že mě to opravdu baví. Chvilku jsem dělala nehty známým a kamarádkám, ale bohužel se postupem času ukázalo, že ze mě profesionální nehtařka nikdy nebude. Klepaly se mi ruce a to bohužel nevypadá dobře. Bohužel tento třes je způsoben léky, které musím doživotně užívat, tak jsem se pomalu začla smiřovat s tím, že si nehty budu dělat jen pro sebe a sem tam někomu z rodiny…

Nicméně, myšlenky na nehty mě neopouštěly a já jsem stále premýšlela jakým způsobem v této oblasti zůstat a tak padla myšlenka na vlastní brand. Název značky jsem měla vymyšlený hned – jedná se o spojení písmen z mého jména (LE) a jména mého psa (SIA) – znělo mi to hezky, tak vznikla LESIA!

Dlouho jsem testovala, zkoušela a zjišťovala informace. První myšlenka byla otevřít e-shop v USA, ale nakonec padla volba na česko a první spuštění proběhlo zde 7.9.2021.

Zpočátku jsem byla na vše úplně sama, spravovala jsem e-shop, sociální sítě, posílala balíčky, fotila produktové fotky… postupně se ke mně připojily holky ambasadorky a Lesia se začla rozvíjet a růst. A roste dodnes. Dnes máme přes 400 produktů a postupně přidáváme další a další.

Profilové foto Ambasadora

Lenka Šidla

Sociální sítě Ambasadora

Kontakt na Ambasadora

+420 777 175 694

Zašlete dotaz Ambasadorovi

CZK Česká koruna
EUR Euro