Tereza Hrubá

Ambasador značky Lesia

Tereza Hrubá

Tereza Hrubá

Ambasador značky Lesia

Ahoj, jmenuji se Tereza Hrubá a nehty jsou mým koníčkem už od 15 let. V tu dobu jsem na nehty už chodila, ale vždycky jsem si našla něco, s čím jsem nebyla spokojená. Vyzkoušela jsem jak české nehtařky, tak i jiná studia. Svoje nehty jsem měla vždy jak papírky, takže katastrofa.

Když jsem si koupila svou první sadu – mimochodem kupovat si No Name sadu, není úplně dobrý nápad, ale Lesia pro začátečnice připravila základní sadu na nehty, kde máte kvalitní věci, které jsou pro modeláž nezbytné – moje nehty vypadaly jako hory materiálu 😀

Pak jsem věci prodala, pak jsem to za rok zkusila znovu s trošku kvalitnějším materiálem, pořád to nebylo ono… A tak jsem se učila z různých videí na You Tube, ze skupinek na facebooku a podobně.

Profesionálně dělám nehty od roku 2016, jako samouk jsem si udělala kurz v jednom školícím středisku v Praze, na kterém mě bohužel nenaučili nic nového. A tak jsem se vzdělávala doškolovacími kurzy. Mám vystudovanou obchodní akademii, ale vyzkoušela jsem několik prací, od kanceláře, až po manuální práce. Nic mě neuspokojovalo tolik, jako když někomu tvořím nehty. A tak mě tahle práce živí.

Bohužel nehty jsou velká dřina, aby Vás finančně uspokojily – musíme brát v potaz pojištění, vzdělávání, nájem a další věci, které je třeba zohlednit v ceně naší práce.

Krátký dotazník: Tereza Hrubá

Přijímáš nové klientky? Ano

Jaké služby v salonu poskytuješ?

Kombinovaná manikúra

Gellak, Gellak nohy

Modeláž nehtů gelem, gellakem, acrygelem

Parafínový zábal

Odstranění nehtů

Individuální školení

Jak dlouho se věnuješ modeláži nehtů? Celkově asi 10 let

Co Tě přivedlo k vyzkoušení značky LESIA NAILS?

Vyzkoušet něco nového. Za těch x let, co nehty dělám jsem se ještě nedopracovala ke značce, kde bych byla spokojená s každým produktem. Buď nesedl podklad, nebo něco jiného atd…

Proč ses rozhodla být ambasadorkou?

Tak především touha být součástí týmu, kterému mohu v něčem pomoci. Produkty mi víc, než vyhovují. Starám se o Vaše objednávky, o produkty, testuji vhodné materiály…. A to mě baví.

Jaké jsou Tvé 3 top produkty?

Rubber Base

Acrygely všech odstínů

Sticky Top