Proč se stát Ambasadorem?

Reprezentujte mladou, kvalitní a ambiciózní, nyní už mezinárodní (Česko – Americkou) značku. Získejte přístup k nejnovějším produktům a aktivní podporu Vašeho profesního růstu. Úžasný kolektiv, který Vám je kdykoliv k dispozici a rádi Vám pomohou a zodpoví jakoukoliv otázku. Zajímavé slevy, které v kombinaci s naším unikátním systémem odměn – Lesia Points, může být až 35 % z každé objednávky.

Jako první na světě přinášíme našim Ambasadorkám možnost tvorby pasivního příjmu, díky našemu unikátnímu affiliate marketing systému, kdy za každé doporučení získáte 10 % z objednávky, kterou Vámi přivedený klient udělá. A to hlavní je, že tuto provizi získáte pokaždé když Vámi dovedený klient udělá další objednávku, tedy dovedete klienta a z každé objednávky, kterou klient uhradí získáte provizi.

Mimo to Vás budeme pasivně i aktivně propagovat na našich sociálních sítích a tím Vám pomůžeme získat více spolehlivých klientů.

Lesia Nails a Lesia Beauty se aktivně účastní veletrhů po celém světě a v případě zájmu s námi můžete navštívit prestižní veletrh například v Itálii, Francii a mnoho dalších míst.

Být Lesia ambasadorkou je skvělá příležitost!

BENEFITY:

 • NIKDY NEUBUDEME MÍT PODMÍNKU MINIMÁLNÍHO ODBĚRU! Proč? Nechceme Vás nutit k minimálním odběrům. Pokud Vám práce se značkou Lesia vyhovuje, pojďte jí s námi budovat!
 • Fixní sleva 10% první rok, 15% další rok na veškerý materiál
 • Možnost využít 1 ročně příspěvek 2000,- Kč na sebevzdělávání v prvních 2 letech a po 3 letech bezproblémové spolupráce 5000Kč jednou ročně!
 • Možnost nechat si vytvořit vlastní moderní web s online rezervačním systémem v systému Rubyvio.com (…již brzy)
 • Využití Affiliate programu a získat 10 % pasivní příjem z každé objednávky, kterou Vámi dovedený klient vytvoří. Po celou dobu fungování Lesia-Nails.com, tedy minimálně do roku 3050.
 • Podílet se na testování nových materiálů a rozhodování při Tvorbě nových kolekcí a výběru nových materiálů. Jo a úžasný kolektiv je samozřejmostí 🙂
 • Návštěvy mezinárodních i lokálních veletrhů a v případě zájmu i účast na nich!
 • Možnost prodeje Vašich online školení v našem obchodě, a v budoucnu i v naší mezinárodní online akademii pro nehtové designérky.

POVINOSTI:

 • Sdílení na Vašich sociálních sítích s vyzdvižením alespoň 1 použitého produktu, popřípadě přidáním odkazu pomocí affiliate systému, kdy máte možnost získat provizy a pomůžete tím s šířením povědomí o kvalitě značky Lesia. Uvádíme pouze produkty Lesia. Použití ostatních značek, může vést ukončení ambasadorství!
 • Aktivní doporučování ve skupinách, individuálně (např. stories) i osobně. Stane se z Vás ambasador, tedy tvář naší značky. Z tohoto důvodu je nutné, aby jste aktivně na denní bázi propagovali Lesia.
 • Profesionální nehtová designérka s živnostenským listem, a vlastní klientelou.
 • Jeden článek měsíčně z “nehtového světa”. Pracujete v kreativním průmyslu, tedy toto pro Vás nebude problém. Psát můžete například návody na různá zdobení, zkušenosti s našimi produkty nebo například zábavné historky z Vašeho nehtařského života. Článek musí být minimálně 600 slov dlouhý. V článku aktivně odkazujete na naše produkty. Můžete odkazovat na Vaše sociální sítě, nebo sociální sítě Vašich kolegyň (pokud k tomu máte jejich souhlas). Tyto články mají primárně čtenářům něco dát, obohatit je. Věříme, že to pro Vás, jako pro ostřílené profesionály nebude problém! 😊
 • Používání našeho loga. Logo musí být na fotce umístěno rovně, na první pohledná patrné a nejlépe na všech fotkách ve stejné velikosti. Logo je zakázáno, jakkoliv upravovat a je možné použít pouze v zaslané bílé nebo černé variantě.
 • Používat hashtagy
  #lesia #lesianailscom #lesiabeauty # lesia-nails #naildesign
  dodané ke každé fotce, kterou budeme sdílet na sociálních sítích.
 • Zkuste dávat ty povedenější práce, pokud si nejste jisté, poraďte se – tvoří nám to “tvář”

UPOZORNĚNÍ:

 • Nikdy nesrovnáváme jmenovitě! např: Lesia je lepší než Didier – NELZE zveřejnit! A pokud se bude toto porušení opakovat, může vést k ukončení spolupráce se značkou Lesia.
 • Nikdy, nikde a za žádných okolností nehaníme práci ostatních nehtových designerek a ostatní značky ať už lokálních nebo mezinárodních. Jsou i jiné kvalitní značky, například Ruscona apod. Vystupujete jako ambasador značky Lesia, je nutné dodržovat dekorum. Pokud bude zjištěno porušení tohoto upozornění, značka Lesia okamžitě ukončí s takovým ambasadorem spolupráci a Ambasador přichází v tomto případě o veškeré výhody a je trvale vyloučen z affiliate systému, systému odměn. Toto upozornění se vztahuje pouze na veřejnou komunikaci, privátní komunikace není předmětem tohoto upozornění.
 • Pokud veřejně uvádíte kritiku ostatních, tato kritika musí být vždy slušnou formou a konstruktivní kritikou. Není cílem žádného z nás shazovat práci ostatních, ale pokusit se ostatní inspirovat a taktním způsobem je na chybu upozornit.
 • Nenávistné příspěvky k národu, rase, etnické skupině, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků povede k okamžitému rozvázání spolupráce a veřejnému distancování od Vašich výroků.
Žádost o připojení ke značce Lesia.