Gummy Bear nehty Saweetie vypadají, jako by patřily do cukrárny

Sdílejte tento příspěvek!

Saweetie ( Diamanté Quiava Valentin Harper )

by se mohla někdy v budoucnu rozhodnout, že si nechá krátké nehty. Podle nejnovějšího příspěvku, který rapperka zveřejnila na Instagramu, který byl zveřejněn 16. prosince, dnes ten den není. Její manikúra je často poměrně zdlouhavá, ozdobená šperky a zdobená několika barvami. Čas od času se však z tohoto kurzu odchýlí (i když je docela neobvyklé, že ji vidíme s krátkými nehty) a tato horká růžová sada je příkladem jednoho z těchto časů.

Diamanté Quiava Valentin Harper, známá jako Saweetie, je americká raperka. Po vydání prvního singlu „Icy Grl“ se dohodla s hudebním vydavatelstvím Warner Records a nahrávací společností Artistry Worldwide. Poté vydala svůj debut také v prodloužené a dalších verzích. Debutové album Pretty Bitch Music se chystá k vydání a v červnu 2020 z něj byl publikován single „Tap In“.

Narodila se 2. července 1993 v Santa Clara v Californii. Vyrůstala v Bay Area, navštěvovala střední školu Merrill F. West High School v Tracy a odmaturovala na Monterey Trail High School v Elk Grove. Ve 13 letech začala psát hudbu. Po střední škole navštěvovala San Diego State University, odkud přešla na University of Southern California, kde studovala komunikaci a obchod. Po úspěšném zakončení se soustředila na svou rapovou kariéru.

Saweetie začala v roce 2016 přidávat krátké rapy na svůj instagramový účet. Jedno z videí se později stalo základem pro „Icy Grl“. Písnička byla vydaná na jejím SoundCloudu v létě 2017 a přinesla jí zájem Maxe Gousse, známého producenta, který se stal jejím manažerem.

V červnu Saweetie vydala single „Tap In“ z připravované desky Pretty Bitch Music.

V srpnu 2020 se Saweetie objevila také na nahrávce Avy Max – „Kings & Queens, Pt. 2“.

Gummy Bear nehty Saweetie

Na snímku je rapperka, který se narodila a vyrostla v San Francisco Bay Area, viděna, jak sedí v autě a má na sobě klobouk Von Dutch s leopardím vzorem a odpovídající kabát. Má ruku na většině obličeje, takže jsou snadno vidět její nehty, které mají tvar rakví. Každý dlouhý nehet na jejích rukách nezdobily drahokamy, ale dva gumové medvídky v různých barvách. Vzhledem k tomu, že pokrývaly přibližně 75 procent jejích nehtů, byly přívěsky gumových medvídků poměrně velké. Nemůžeme si pomoci, ale myslíme si, že jeden z těchto přívěsků by byl přinejmenším stejně velký, ne-li větší než přírodní nehty většiny jedinců.

 

Tato manikúra je přímočará, nebo zejména přímočará, pokud jde o to, jak ji provést. Jediné, co skutečně potřebujete, jsou barevné laky na nehty, pár gumových medvídků nebo talismanů na nehty podle vašeho výběru a standardní položky pro manikúru. (Pokud ani neznáte základy, máme pro vás tohoto užitečného průvodce, který vás naučí, jak si doma udělat manikúru.) Můžete udělat růžový lak na nehty jako PINKY GP39 – UV/LED barevný gellak nebo zkusit něco jiného ze několika barev, jako je žlutá a oranžová, a pak aplikovat medvídky pomocí lepidla na nehty, glue gelu nebo Top gelu, které musí být vytvrzen UV nebo LED světlem, podobně jako gelový lak.

Máte možnost udělat buď růžový lak na nehty jako Saweetie, nebo něco jiného barvy, jako je žlutá a oranžová. Můžete dokonce namalovat každý jednotlivý nehet jinou barvou, možná podle pořadí barev v duze. To je další možnost.

 

Každopádně, tato manikúra, spolu s ostatními manikúrami Saweetie, je důkazem, že dlouhé nehty mají pro ně určité kouzlo, které krátké nehty nemají. Její Instagram je plný nehtových umění, které slouží jako zdroj inspirace a ukazuje, jak mohou být různé odstíny, drahokamy a přívěsky použity do manikúry. Je možné, že nás také naučila novou techniku pro pořizování nehtů, které jsou podobné selfies s tím rozdílem, že nehty subjektu na fotografii skrývají obličej. Budeme o tom trochu uvažovat.

 

 

 

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Další články

Vánoční Trendy v Nail artu 2024

Vánoční Trendy v Nail artu 2024

Vánoční Trendy v Nail artu 2024 Vánoční trendy jsou před Vánoci velmi žádané a klientky už bukují veškeré termíny. Vánoce jsou za dveřmi a je

Logomania -Barva roku 2024

Barva roku 2024

Barva roku 2024 Neomezený Společnost PPG již tradičně vyhlásila barvu pro rok 2024  – PASTELOVÁ LIMITLESS (PPG1091-3). Medově béžový odstín, teplých a zemitých tónů bude

Pusher kovový / zatlačovač nehtové kutikuly Příprava nehtů v 5 krocích

Příprava nehtů v 5 krocích

Příprava nehtů v 5 krocích Velmi ráda vám podrobněji vysvětlím něco o péči a přípravě nehtů, protože je to přeci jen základní pilíř, na kterém

Štětec na barevný UV gel OVAL č. 6 Nejčastější chyby při údržbě štětců

Nejčastější chyby při údržbě štětců

Nejčastější chyby při údržbě štětců Víte, co bohužel často řešíme na kurzech? Záchranu štětců… holky mi pak říkají Záchranářka štětců Ale! Nejde to vždy…. Pojďte

Odolnost nehtů v praxi

Odolnost nehtů v praxi

Odolnost nehtů v praxi Jakou odolnost v praxi jsou Vaše nehty schopny zvládnout? V prvé řadě je důležité si uvědomit, že nehty nejsou v žádném

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CZK Česká koruna
EUR Euro