Jak svým klientkám sladit letní nehty k jejich outfitu

Sdílejte tento příspěvek!

Jak sladit nehty k oblečení…

Jako nehtový technik nebo majitel obchodu s nehty, je vaší hlavní odpovědností pomáhat svým zákazníkům při sestavování vzhledu, který je vkusný a módní.  Většina zákazníků má fantazii, že budou schopni dokonale sladit svou manikúru a oblečení pro každou událost. Pokud jde o nalezení nehtového umění, které doplňuje oblečení, i ty nejmenší detaily mohou znamenat rozdíl; Proto byste měli vždy přinést svou nejlepší hru na schůzky s klienty. Chcete-li najít jedinečnou rovnováhu mezi manikúrou a pedikúrou zákazníka, jeho oblečením, kosmetikou a doplňky, musíte být vynalézaví, kreativní a dostatečně pozorní. Pokud hledáte způsoby, jak správně sladit letní nehty vašich klientů s letním oblečením, které nosí, zde je pro vás sedm užitečných doporučení.

Tento příspěvek by mohl posloužit jako inspirace k soutěži na téma Real Nails.

  1. Začněte koordinací různých doplňků.

 

Většina nehtových techniků dělá chybu, že se snaží sladit oblečení svých zákazníků, zatímco zcela ignoruje doplňky svých zákazníků. Musíte si být vědomi toho, že manikúra klienta je doplňkem sama o sobě, a z tohoto důvodu musí doplňovat jakékoli další příslušenství, které klient může nosit. Doporučuje se, aby si například lakovaly nehty v odstínu červené, pokud zbožňují nošení červených náušnic s visícími červenými akcenty po celou letní sezónu. Pokud mají něco pro zlaté náhrdelníky nebo náramky, bude mnohem bezpečnější jít se zlatou barvou na nehty, než zkusit něco jiného. A pokud jste typ člověka, který rád doplňuje jasné, tropické barvy, nejlepším řešením by bylo mít nehtové umění, které je jasné a barevné.

Barevný UV/LED gel na nehty HEART

  1. Zajistěte, aby oděvy byly sladěny.

Najít správnou rovnováhu mezi nehty, doplňky a oblečením může být náročné. Tato skládačka má příliš mnoho pohyblivých částí, než aby mohla být považována za úplnou. Z tohoto důvodu je nejúčinnějším postupem konzultovat zákazníka o druzích letních oděvů, které chtějí nosit. Dávají lidé přednost nošení oděvů s potiskem nebo bez? Vzhledem k tomu, že barevné nehtové umění nepříjemně kontrastuje s potištěnými květinami, které by doplňovaly dámské oblečení, měli byste zvážit podél linií obyčejného nehtového umění, pokud máte v plánu mít design vytištěný na nehty. Přemýšlejte v souladu s živým, vícebarevným nehtovým uměním pro svého klienta, pokud se jim líbí nosit jednoduché letní oblečení. Buďte opatrní při výběru barev, ale nedovolte, aby vám to zabránilo vyzkoušet nové věci a riskovat.

 

Následuje seznam jednobarevných barev, se kterými můžete experimentovat, pokud váš zákazník zbožňuje nošení předmětů s květinovými vzory

 

Barvy barev na nehty byly neonové, brilantně modré a výrazně žluté. Oblečení bylo černé s květinovými vzory.

Lak na nehty v odstínech světle růžové, korálové a aqua nošené s bílými květinovými sukněmi.

Světlé nehty s květinovými vzory
Světlé nehty s květinovými vzory

Tmavě červený, jasně červený a růžový lak na nehty, stejně jako oblečení s červenými květinovými vzory.

  1. Přijetí jednotného barevného schématu

Když to dělá dobrý nehtový technik, monochromatické vzory nehtů mohou být také docela módní. To platí zejména pro francouzskou manikúru. Udělejte si čas na to, abyste přišli s výrazným vzorem pomocí různých tónů stejného odstínu, a udělejte to opatrně. Například pro zákazníky, kteří zbožňují nošení jednoduchého celočerného kompletu, nikdy neuděláte chybu s žádným odstínem černé v jeho šatníku. Pokud máte klienty, kteří rádi kombinují černou a bílou, klasická francouzská manikúra s bílými špičkami je tou nejlepší šancí na uspokojení jejich tužeb.

francouzská manikúra zelená
francouzská manikúra zelená

 

  1. Pohrajte si s levandulí.

Levandule s nádechem měkkosti se v posledních několika letech stává stále populárnější jako módní barva na léto. Je to dobrá volba pro zákazníky, kteří si nejsou jisti, co si přejí. Odstín je nejen krásný, ale také dostatečně neutrální, aby šel s řadou různých letních souborů. V závislosti na preferencích zákazníka je další možností jít s odpovídajícím odstínem brilantní červené, šedé nebo fialové. Když je zákazník nerozhodný o tom, co chce, je nejlepší vyhnout se výrazným odstínům, jako je žlutá, oranžová a zelená.

 

  1. Vzorované nehty jsou ideální pro nošení s barevným oblečením.

Vzorování nehtů klienta je vynikající nápad, pokud chtějí v létě nosit světlé kousky, jako je žlutý a růžový lak na manikúru. Přemýšlejte o jakémkoli barevném vzoru, který by pěkně kontrastoval s jasným oblečením, jako je modrá a zelená nebo červená a fialová. Můžete například nosit modrý a zelený nebo červený a fialový vzor. Použití několika různých barev na každý nehet pomůže zajistit, že hotové nehtové umění půjde s širokou škálou oblečení. Zvláště účinné je použití barevných bloků při práci s potištěným oblečením, ať už se jedná o zvířecí, plédové nebo květinové tisky.

 

  1. Experimentujte s barvami nalezenými na podzim.

Barvy laku na nehty, které jsou nejvíce spojovány s podzimem, jsou bohaté a dramatické, včetně vínové, hnědé a různých odstínů fialové. Experimentujte s těmito barvami a vytvořte jedinečnou a vizuálně působivou metodu, která doplní zbytek oblečení vašich zákazníků pro ty zákazníky, kteří se nebojí zkoušet nové věci. Tyto barvy vytvářejí krásný kontrast, když jsou spárovány s letním oblečením, které se vyznačuje jemnějšími neutrálními barvami, tmavšími odstíny a dalšími nepředvídatelnými motivy.

 

  1. Když si nejste jisti, držte se základů.

Červená, opálená a velmi světle růžová patří mezi nejuniverzálnější odstíny; Jdou prakticky se vším. I když jsou běžné a časem prověřené, tradiční styly jsou vždy spolehlivou zálohou, když máte potíže s výběrem odstínu, který je vhodný pro letní šatníky vašich zákazníků.

MONNA GP37 - UV/LED barevný gellak
MONNA GP37 – UV/LED barevný gellak

Není nejjednodušší vybrat pro svého klienta barvu manikúry, která doplní jeho letní oblečení; Ale pokud jste ochotni vynaložit trochu více úsilí kreativně a máte odvahu to vyzkoušet, vždy najdete perfektní kombinace nehtů a oblečení. Udržujte si své znalosti o kosmetickém průmyslu, vždy dávejte pozor na nové trendy v letním oblečení a nehtovém umění, a pokud máte pochybnosti, vezměte si stránku z příručky vůdců kosmetického průmyslu.

 

Čtením zde pokračujete na další článek… 

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *