Můj úspěšný nehtový salon číslo 1

Sdílejte tento příspěvek!

Nehtový Salon a jeho vybavení…

Zákazníci jsou téměř jistí, že se setkají jednou za život, když navštíví špičkový nehtový nebo kadeřnický salon, protože tato zařízení nabízejí luxusní služby, vynikající péči o zákazníky a esteticky krásnou atmosféru.

Aby bylo možné přivést zákazníky, kteří často navštěvují luxusní salony, není nutné zbankrotovat. Zde je pět jednoduchých způsobů, jak můžete zlepšit celkovou zkušenost, kterou zákazníci mají ve vašem salonu.

Pohoda , klid, příjemná atmosféra a prostředí. Pro každého z nás jsou to základní atributy pro hezkou dovolenou nebo příjemný zážitek.

Vytvořte v salonu příjemnou atmosféru pro zákazníky:

Pokud nabídnete svým zákazníkům nějaký luxus navíc spolu s vašimi službami, jako je filtrovaná voda a uklidňující atmosféra, mnozí z nich za tyto služby ochotně zaplatí více. Investice do vodního filtru, který využívá reverzní osmózu, může být moudrá. Ujistěte se, že vaše pracovní prostředí je vždy čisté a pohodlné a že atmosféra je vždy taková, ve které lidé chtějí být. Přidejte do salonu několik zelených květin. Díky tomu budou mít vaši zákazníci pozitivní zkušenost a budou se cítit chtění.

 

Postarejte se o své zákazníky. Rockstar: Jakmile prokážete, že trvale poskytujete vynikající služby, vaši předchozí klienti se k vám vrátí pro další obchod. Vybudování systému, který zajistí poskytování prvotřídních služeb, je klíčem k úspěšnému nalákání špičkových zákazníků do vašeho kosmetického salonu nebo lázní. Jedná se o nejrychlejší způsob, jak udržet vaše zákazníky spokojené, což je důležité pro udržení růstu a ziskovosti vaší společnosti. Vaši klienti ocení skutečnost, že věnujete pozornost detailům.

 

Vytvořte přítomnost sociálních médií pro vaši značku nebo alespoň vytvořte přítomnost sociálních médií pro vaši značku. Digitalizujte své podnikání tím, že vytvoříte webové stránky optimalizované pro SEO, abyste mohli budovat svou značku online. Chcete-li dát potenciálním zákazníkům chuť vašeho podnikání a přimět je, aby si udrželi své schůzky, zahrňte na své webové stránky některé nádherné obrázky vašeho salonu.

Pomocí příspěvků na blogu a e-mailových seznamů budete zákazníky informovat o všech nových službách, které nabízíte. Sdílejte biografie svých zaměstnanců, aby váš tým mohl vytvářet vztahy se svými zákazníky a aby zákazníci věděli, co mohou od vaší společnosti očekávat. Poskytnutí vyčerpávajících odpovědí na všechny problémy a otázky týkající se cutoveru vám pomůže lépe porozumět požadavkům vašich zákazníků a prostředkům, kterými je můžete uspokojit.

Výzkumníci také zaznamenali, že když jsou zákazníci uvolnění a v pohodě, přiřazují službám nebo produktům subjektivně vyšší hodnotu než ti méně uvolnění klienti. Uvolnění jedinci mají tendenci přemýšlet o hodnotě služeb a výrobků na abstraktnější úrovni. Dbejte na to, aby se jim u Vás v křesle příjemně sedělo.

Poskytněte slevy

Jakmile si úspěšně udržíte několik solidních klientů, můžete svým pravidelným návštěvníkům ukázat, jak moc si jich vážíte tím, že jim poskytnete výjimečné slevy, jako jsou dárkové karty na bezplatnou třetí relaci. Můžete také nabídnout slevy nebo propagační kupóny pro věci, které se prodávají v maloobchodních zařízeních. Zákazníci s větší pravděpodobností zůstanou věrní vaší firmě, když jim nabídnou speciální propagační akce a slevy. Pokud sdělíte hodnotu, kterou poskytujete svým zákazníkům, zvýšíte jejich loajalitu k vaší značce.

Přívětivé slevy můžete nalét na našem eshopu Lesia-Nails.com

Udělejte pozoruhodný návrh a nezapomeňte požádat o komentáře:

V čekárně byste měli osobně pozdravit každého zákazníka a zapojit ho do rozhovoru o službách, které poskytujete. Tím, že jim představíte své nejnovější nabídky, můžete je povzbudit, aby uvolnili průzkumníka, který sídlí uvnitř nich. Sledujte své zákazníky tím, že jim zavoláte nebo jim pošlete e-mail, abyste jim připomněli, že si mají naplánovat další schůzku. A konečně, aby vaši zákazníci měli pocit, že jsou viděni a slyšeni, měli byste požádat o zpětnou vazbu o službách, které poskytujete.

 

Není nutné jít do velkých slev nebo utrácet spoustu peněz na zlepšení prostředí vašeho salonu , aby se zvýšila úroveň štěstí vašich zákazníků. Věnujte pozornost tomu, co říkají členové vašeho týmu, realizujte inovativní návrhy, které nabízejí, a sledujte, jak se vaše podnikání rozšiřuje.

 

Další počtení můžete najíst na následujícím odkazu

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *