Nemůžu odtrhnout oči od zářivě žluté sváteční manikúry Cardi B

Sdílejte tento příspěvek!

Sváteční zářivě žlutá manikúra Candi B, která Vám vezme dech

Cardi B prokázala, že je schopna dosáhnout jakéhokoli vzhledu, který si přeje, s jejími výraznými dlouhými akrylovými špičkami. Tentokrát to však není délka jejích nehtů, která způsobuje, že se na její nejnovější manikúru znovu podíváme. Naopak je to jasně žlutý odstín nehtů vpaint, který 24. listopadu předvedla na svém Instagramu. Délka samozřejmě přispívá ke zvýšenému vzplanutí, ale rapperova volba svátečního odstínu nás rozhodně zaujala, když slavila Den díkůvzdání se svými dětmi Kulture a Wave, stejně jako se svým manželem Offsetem.

Belcalis Almanzar (11. října 1992, Bronx, New York) spíše známá pod pseudonymem Cardi B je americká rapperka a herečka. Před hudební kariérou se dostala do povědomí veřejnosti jako internetová celebrita. V té době na sociálních sítích sdílela obsah vztahující se k jejímu zaměstnání striptérky. Největší úspěch zaznamenala na sociální síti Instagram.

Její debutové album Invasion of Privacy bylo v roce 2019 mimo jiného nominováno na cenu Grammy za album roku, tu neproměnila, ale získala cenu Grammy za nejlepší rapové album, povedlo se jí to jako první ženě v žánru rapu.V roce 2018 ji časopis Time zařadil mezi 100 nejvlivnějších lidí světa. V roce 2020 ji hudební časopis Billboard vyhlásil ženou roku.

Belcalis Almanzar se narodila v roce 1992 v Bronxu v New Yorku. Její matka pochází z Trinidadu a otec z Dominikánské republiky. Vyrůstala ve čtvrti Highbridge v jižním Bronxu. Mnoho času trávila také u své babičky žijící ve čtvrti Washington Heights na Manhattanu. V rozhovorech uvedla, že v 16 letech vstoupila do gangu Bloods. Navštěvovala Renaissance High School For Musical Theater & Technology, ale nakonec z ní byla vyloučena.

V 19 letech získala zaměstnání jako striptérka. V rozhovorech říká, že zaměstnání striptérky jí pomohlo dostat se z chudoby a domácího násilí, které zažívala ve svém tehdejším vztahu. V roce 2013 se stala známou na internetu díky svým videím, která se začala virálně šířit po sociálních sítích, zejména na Vine a Instagramu.

V říjnu 2018 vydala zcela novou píseň „Money“ (13. příčka, 4× platinová). V únoru 2019 následoval společný singl se zpěvákem Brunem Marsem „Please Me“ (3. příčka, 3× platinová). V květnu zveřejnila třetí singl „Press“ (16. příčka, platinová). Její druhé album, s tehdy plánovaným názvem Tiger Woods, ovšem nebylo v roce 2019 vydáno.

V září 2017 si při před médii utajeném sňatku vzala rappera Offseta (celým jménem Kiari Kendrell Cephus), se kterým se na veřejnosti objevovala během celého roku 2017. V červenci 2018 porodila dceru Kulture Kiari Cephus. Pár se rozešel v prosinci 2018 kvůli nevěře ze strany Offseta. V roce 2019 se dali znovu dohromady.

Zářivě žlutá sváteční manikúra Cardi B
Zářivě žlutá sváteční manikúra Cardi B

Totožnou nádhernou žlutou barvu má Lesia-Nails v odstínu  SUNSHINE – UV/LED barevný gellak

Použila platformu sociálních médií Instagram, aby sdílela nejroztomilejší okamžiky rodinného pouta se svými dětmi. Její vlasy byly natočeny v dlouhých vlnách, které připomínaly bomby, a byla oblečena od hlavy až k patě v černém. Nicméně, její nehty byly jedinou částí jejího doplňku, který zobrazoval barvu, a byly posety stříbrnými krystaly, které odpovídaly těm na prstenu a prostředníčku.

Nehtový umělec, který pracoval na rapperových nehtech, se zaměřil na nanášení kamenů ve svislé linii uprostřed každého nehtu. Na vrcholu žluté základní barvy se duhové odlesky táhly od špičky nehtu až do středu čtvercových nehtů. Její nehty byly čtvercového tvaru.

Cardi B zveřejňuje na svém instagramovém účtu video, ve kterém předvádí manikúru v živém odstínu žluté.

Outfit Cardi B obsahoval několik skromných krystalizovaných ozdob, což byl odklon od typického stylu rappera. Pokud jde o ozdoby na nehtech, zašla dokonce tak daleko, že celý nehet pokryla kamínky a řetězy. Může být částečně na své dlouhé akryly pyšná, ale je známo, že má příležitostně i vkus kachního ocasu. A to ani nezačneme diskutovat o nehtovém umění, kterým se chlubí, protože dodnes jsem se nedostala přes modré víry, které zdobily její abstraktní manikúru 20. června.

 

 

 

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

FORBEAUTY 2024

5.–6. 4. 2024 – PRAHA PVA LETŇANY
Navštivte nás na našem stánku!

Nakup nyní se slevou 20% s kuponem :

FORBEAUTY2024

a získej slevu po dobu veletrhu na eshopu

Ve výši 40 %

40% Slevový kupon Vám přijde emailem.

Minimální hodnota objednávky je 2000Kč, kupon se nevztahuje na již zlevněné zboží a nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami Platnost kuponu je do 4.4.2024 23:59.
Slevový kupon 40% který Vám přijde do emailu platí pouze pro email vztahující se k objednávce a jde využít pouze na jeden nákup.