Nošení červeného laku na nehty vám může pomoci projevit vaše nejdivočejší sny

Sdílejte tento příspěvek!

Během dne se snažím, aby mé cíle a ambice byly konkrétní tím, že si je vizualizuji a manifestuji v činech a činnostech, do kterých se zapojuji. Věřím, že když se prodíráme dnem, je nezbytné udržovat své cíle a aspirace v popředí a středu. I když chodím na manikúru, mohu analyzovat své nejhlubší pocity a myšlenky díky tomu, že jsem astrolog a pracuji v oboru, který mi to umožňuje.

Byli jsme schopni přeměnit standardní manikúru na něco mystického s pomocí Bri Luny, která je vykladačkou tarotových karet, odbornicí na umění manifestace a kreativní ředitelkou The Hoodwitch. Toto prohlášení učinila Luna, která je známá pro ostré, charakteristické jehlové nehty, které nosí na prstech: “Manikúra a další kosmetické rutiny mohou pomoci zvýšit vaše sebevědomí, což je zase prospěšné, pokud jde o proces vytváření cíle. Můžete si splnit své sny tím, že se postaráte o své nehty a vyberete si formu a barvu laku na nehty, která “nám připomíná požadovaný záměr,” “říká Luna. [Poznámka editora: To naznačuje, že teorie přitažlivosti červených nehtů navržená společností TikTok může mít ve skutečnosti nějaké zásluhy.] Naše nehty jsou výjimečně účinným nástrojem, který nám může pomoci k meditaci a dosažení našich cílů, protože většinu dne trávíme pohledem na naše ruce a prsty.

Než začneme, je zde několik věcí, které by měl mít každý bez ohledu na své cíle na paměti. Chcete-li začít, kultivujte relaxační atmosféru, ať jste kdekoli, ať už doma nebo v salonu. Luna zdůrazňuje potřebu udržovat srdečný vztah se svou manikérkou, protože ta je zodpovědná za předávání energie do rukou klienta. A protože jsme si všichni vědomi toho, že energie může být zachycena od jedné osoby k druhé, nechceme, aby jakékoli negativní pocity ovlivnily činy, které podnikáme. Po získání manikúry věnujte svým rukám a prstům velkou pozornost a péči. Poté, co s nimi skončíte, nezapomeňte jim poskytnout trochu lásky například hydratací nebo masáží. To je nezbytné pro přilákání typu energie, kterou hledáte. Nyní přejděme k vašim cílům…

ROYAL RED – UV/LED barevný gel

VAMPIRE RED – UV/LED barevný gel

Jak může tvar vašich nehtů ovlivnit váš milostný život

Růže jsou již dlouho považovány za znamení lásky. V důsledku toho, pokud chcete přinést romantiku do svého života, měli byste si v pátek umýt ruce růžovou vodou, které vládne Venuše, jako formu úcty k Afroditě, řecké bohyni lásky. Věnujte velkou pozornost části nehtu a prstu, která je pod okrajem prsteníčku, protože to představuje lásku. Věnovat pozornost této části nehtu a prstu je obzvláště důležité. Nesušte ruce ručníkem; Spíše se ujistěte, že je necháte uschnout na slunci, aby vonná energie růžové vody mohla být absorbována kůží. Dalším krokem je natáhnout ruce, aby se krev pohybovala přes ně. Využijte pěkné tělové mléko vonící po růži, pokud k němu máte přístup.

Pokud jde o tvar, Luna doporučuje vybrat ten, který je v souladu s elementem země pro lásku, což by byl čtvercový tvar. Je to proto, že láska má mnoho fyzických složek, jako je smyslnost a propojenost, a čtvercový tvar je spojen s prvkem země. Je důležité věnovat velkou pozornost tomu, jak “čtvercový” je prstenec. Zkuste použít nehty do tvaru rakví (Coffin), které jsou symbolem energie ohně, kterou chcete přidat, pokud chcete zvýšit vášeň. Pokud máte zájem o zvýšení množství komunikace, kterou máte se svým významným druhým nebo někým jiným, můžete zkusit jít na tvar, který je vzdušný jako ovál nebo mandle. Jehlové nehty, které jsou spojeny s prvkem vody, jsou další možností, kterou je třeba zvážit, pokud chcete zintenzivnit emocionální spojení.

Může být obtížné zaměřit se na ideální odstín, který se má nosit, aby přilákal specifický typ romantického zájmu, který člověk hledá. To byla alespoň moje zkušenost. Pokud jde o lidi, do kterých jsem zamilovaný, pohybuji se tam a zpět mezi touhou po intenzivním setkání a koketním, hravým. Podle Luny existuje celá řada odstínů růžové a každý z nich může znamenat jiný aspekt lásky nebo koketního chování. Kdybych chtěla zesílit svůj sex lite, nosila bych jasný, téměř neonový odstín růžové (NEON PINK GP30 – UV/LED barevný gellak) , ale pro rande bych se rozhodla pro světlejší odstín růžové.

Jak vám tvar vašich nehtů může pomoci vyvolat hojnost

Položte ruce na několik minut na slunce a nechte teplo slunce stimulovat vaši energii před manikúrou. Pokud chcete do svého života přinést více bohatství, úspěchu a hojnosti, doporučuji manikúru ve čtvrtek, což je den Jupitera. To vám pomůže přinést více toho, co chcete v životě (Jupiter je bůh, který rozšiřuje naši žízeň po životě a naše peněženky). Věnujte velkou pozornost ukazováčku, protože je to právě tento prst, který bude zodpovědný za splnění vašich snů. Ukazováček může být také použit k tomu, aby pomohl při dosahování důvěry a cílů, což jsou nesmírně důležité vlastnosti, které je třeba mít, aby přilákaly peněžní úspěch. V zájmu bohatství byste mohli chtít přemýšlet o zahrnutí některých kamínků buď v zelené, zlaté nebo jasné barvě ve vašem designu. Označení prstu sigilem (typ magického symbolu symbolizujícího božstvo nebo ducha), podkova nebo znak dolaru je další možností, jak přilákat bohatství. Formy jsou určeny komponentami, které jsou následující: Protože je v souladu se vzduchovým prvkem, oválný nebo mandlový tvar v nás inspiruje sebevědomí, abychom upřímně mluvili o naší finanční situaci, což je užitečné, pokud se snažíte vydělat více peněz. Strategie k získání dodatečných finančních zdrojů, jako je žádost o zvýšení platu nebo kariérní postup, může být uvedena do pohybu pomocí ohnivých nehtů ve tvaru rakve. Jehlové nehty nám poskytují možnost ušetřit peníze na bezpečnější investici nebo na deštivý den v budoucnu.

Pokud chcete přilákat bohatství, Luna navrhuje, abyste se zaměřili na zlatou barvu. “Zlato je lepší pro atraktivitu, aby se tato vylepšení zvýšila a přitáhla k vám, protože naznačuje bohatství a připomíná nám [peníze] stejně jako luxus,” vysvětluje Luna. “Zatímco zelená může být také použita, zlato je pro tento účel vhodnější, protože přitahuje tato vylepšení k vám.”

Když nosím zlatou barvu na nehtech, jsem schopna manifestovat více bohatství do svého života. To byla moje osobní zkušenost. Když jsem pracoval v práci, kde jsem pracoval od 9 do 5, byla to barva, kterou jsem měla na sobě, když jsem požádala o zvýšení, a skutečně jsem dostal zvýšení, které jsem požadoval. Ve skutečnosti jsem měl zlatou manikúru ve stejný den, kdy jsem napsala svému manažerovi o zvýšení platu. V okamžiku, kdy myšlenka vstoupí do naší mysli, už máme účel pro to, co s ní chceme dělat. V důsledku toho bylo kouzlo již sesláno v okamžiku, kdy jsem poslal e-mail. Když se díváme na naše nehty po celý den, slouží to jako neustálá připomínka účelu, který jsme stanovili, a proto je tato metoda manifestace tak účinná. Pokud si však chcete nalakovat nehty několik týdnů předtím, než skutečně podniknete kroky, měli byste se cítit svobodně. Doporučuje se, abyste šli se svým instinktem.

Jak vám vzhled vašich nehtů může pomoci vyzařovat sebevědomí

Červená barva je spojena s vášní a neexistuje žádný jiný odstín, který by byl vhodnější k zažehnutí plamene inspirace, který v nás dřímá, a tak nám pomohl znovu získat naši sebejistotu nebo osobní sílu. Bez ohledu na odstín červené (HEART – UV/LED barevný gel), který se rozhodneme nosit, od třešní po korály, může to pomoci zvýšit naše sebevědomí a vybudovat způsob, jakým se cítíme samy sebou To platí bez ohledu na odstín červené.

Vzhledem k tomu, že se zaměřujeme na posílení těla, mysli a ducha, můžete dosáhnout stejné věci při manikúře tím, že zahrnete posilující ošetření nehtů. A protože je známo, že kofein vás psychicky probudí, použijeme stejnou argumentaci: Než si dáte manikúru, zkuste namočit prsty do čaje, který byl připraven při pokojové teplotě a podáván v malých miskách. Černý čaj je můj oblíbený, i když zelený nebo bílý čaj také dělá svou práci docela pěkně.

Protože zapaluje oheň, který již v nás existuje, je tvar rakve ideální pro rozvoj sebejistoty a úcty. Dává nám impuls k tomu, abychom pokračovali, a důvěru věřit v sebe; Je to motivace, kterou potřebujeme, abychom se snažili a stoupali v životě výše.

Podle mého názoru je malování nehtů absolutní nutností pro budování sebevědomí. Doporučuji používat tónové umění s různými odstíny červené, hvězdy, květiny, pozitivní afirmace (možná jedno písmeno na každém nehtu), textury, zvířecí potisky a vzory, které vás činí šťastnými, ať už jsou základní nebo propracovanější. S tím, čím smělejší, tím lepší. V této situaci je v pořádku jít do extrémů. Koneckonců, máme velká ega a osobnosti a nehtové umění by nám mělo pomoci tuto skutečnost přijmout.

 

 

 

Tento článek byl zveřejněn díky allure.com

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *