Lesia-Nails
Vše pro dokonalé nehty!

Vánoční Trendy v Nail artu 2024

Sdílejte tento příspěvek!

Vánoční Trendy v Nail artu 2024

Vánoční trendy jsou před Vánoci velmi žádané a klientky už bukují veškeré termíny. Vánoce jsou za dveřmi a je čas začít přemýšlet o tom, jak si ozdobit nehty. Pokud si chcete vytvořit jedinečnou a nezapomenutelnou vánoční manikúru, inspirujte se těmito trendy:

Třpytky

Třpytky jsou klasikou, která nikdy nezklame. V letošním roce jsou v kurzu zejména třpytky ve zlaté, stříbrné a růžové barvě. Můžete je použít jako základ pro celou manikúru, nebo je jen jemně nanést na vybrané nehty.

Pokud chcete, aby vaše manikúra byla opravdu třpytivá, můžete použít i třpytkový gel lak. Třpytkový gel lak vydrží až 21 dní a můžete ho použít i na krátké nehty.

Metalické barvy

Metalické barvy jsou dalším oblíbeným trendem pro vánoční manikúru. Vybírat můžete z široké škály odstínů, od stříbrné a zlaté až po měděnou a bronzovou. Metalické barvy skvěle vypadají na krátkých i dlouhých nehtech.

Červená barva

Červená barva je neodmyslitelně spjata s Vánocemi. Pokud chcete mít klasickou vánoční manikúru, sáhněte po červené barvě. Můžete ji nanést na všechny nehty, nebo ji kombinovat s jinými barvami, například zlatou nebo stříbrnou.

Zimní Motivy

Vánoční motivy jsou skvělou možností, jak si své nehty ozdobit originálním způsobem. Můžete si vybrat z různých motivů, například sněhuláků, sobů, vánočních stromků nebo hvězd.

Minimalistický Design

Minimalistický design je v posledních letech stále oblíbenější. Pokud máte rádi jednoduchý styl, můžete si na nehty nanést jen jeden odstín barvy nebo jen jemně nazdobit několik nehtů.

Mani minimalismus
Mani minimalismus

Dlouhé nehty

Dlouhé nehty jsou v současné době velmi populární. Pokud máte dlouhé nehty, můžete si na ně vytvořit opravdu originální vánoční manikúru. Můžete použít různé barvy, vzory a dekory.

Krátké nehty

Krátké nehty jsou praktické a snadno se udržují. I na krátkých nehtech můžete vytvořit krásnou vánoční manikúru. Vybírejte si jednoduché vzory a dekorace, které nebudou nehty zbytečně zatěžovat.

Gel lak – “gellak”

Gel lak je ideální pro vánoční manikúru. Vydrží totiž až 21 dní, takže si nemusíte lámat hlavu s tím, že by se vám manikúra rychle odlupovala.

Samolepky na nehty

Samolepky na nehty jsou snadným a rychlým způsobem, jak si ozdobit nehty. Můžete si vybrat z široké škály motivů, takže si určitě najdete ty, které se vám líbí.

Další články

Pigmenty, co ve tmě svítí Pigment svítící ve tmě - neon růžová - 3g

Pigmenty, co ve tmě svítí

Svítící pigmenty, co ve tmě svítí Zajímají Vás nehty, co ve tmě svítí? Některé klientky jsou z nich na tolik uchvácené, že jim je dělám

Stavěná francouzská manikúra

Stavěná francouzská manikúra

Stavěná francouzská manikúra: návod a tipy Stavěná francouzská manikúra je oblíbenou volbou pro ženy všech věkových kategorií. Je elegantní, nadčasová a snadno se udržuje. Stavěná

Péče o pleť – Lesia-Beauty

Přichází Lesia-Beauty – jedinečná kosmetická péče o pleť… JIŽ BRZY!!! Už několik týdnů testujeme produkty na pleť! Hledali jsme něco jedinečného, něco u čeho si

Logomania -Barva roku 2024

Barva roku 2024

Barva roku 2024 Neomezený Společnost PPG již tradičně vyhlásila barvu pro rok 2024  – PASTELOVÁ LIMITLESS (PPG1091-3). Medově béžový odstín, teplých a zemitých tónů bude

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Menu

Obchod

Benefity

Můj účet

Valentýnská sleva!

14%

valentyn14

Kupón použijete zadáním v pokladně! Minimální hodnota objednávky musí být 800 Kč