Hailey Bieber nazvala Candy Cane Glazed Nails největší manikúrou prázdnin

Sdílejte tento příspěvek!

Hailey Bieber a její nehty jako z cukrové glazované třtiny…

Zdá se, že odstín OPI GelColor Big Apple Red si nachází cestu z jedné sady na nehty do druhé a stal se základem mnoha manikúr, které některé z našich oblíbených celebrit v poslední době sportují. Naposledy byla barva vnímána jako akcent na francouzské manikúře Hailey Bieber, kterou měla na sobě na vánoční večeři ve čtvrtek 15. prosince. Nosila ho na sváteční večeři v Rhode.

Velmi obdobná barva od Lesia-Nails VAMPIRE RED – UV/LED barevný gel

Hailey Bieber nazvala Candy Cane Glazed Nails největší manikúrou prázdnin
Hailey Bieber nazvala Candy Cane Glazed Nails největší manikúrou prázdnin

“Připrav se, že tě unaví poslouchat něco o mně! Nehty s leskem cukrové třtiny,” prozradila tuto informaci na svém Instagramu. Nejsme však ani zdaleka znechuceni Bieber a jsme naprosto bezhlaví pro její ultra-trendy sváteční manikúru. Jedinečný mandlový tvar nehtů  Bieber zdůraznila nehtová umělkyně Zola Ganzorigt pomocí výrazného červeného francouzského hrotu. Poté byl aplikován vrchní nátěr OPI Chrome Effects No Cleans, který poskytl základně nehtů reflexní lesk (nebo “glazovaný” efekt) při pořizování snímků. Možno použití SILVER TOP – UV/LED Vrchního gelu.

Manikúra s prázdninovou tématikou je zobrazena prominentně na selfie, které Hailey Bieber pořizuje sama.

Hailey Bieber
Hailey Bieber Hailey Rhode Bieber roz. Baldwin

Zatímco Hailey Bieber svými rudými lesklými rty a kožešinovým pláštěm současně evokuje Cruellu de Vil a Marthu May Whovier z filmu Jak Grinch ukradl Vánoce,  oba tyto padouchy  napodobuje. Obě tyto dámy jsou sváteční inspirací a myslím, že tlumený červený vzhled, který Hailey Bieber právě teď houpe, by je oba velmi potěšil.

Hailey Rhode Bieber je americká modelka a  mediální osobnost. Objevila se v hlavních reklamách pro Guess, Ralpha Laurena a Tommyho Hilfigera.

Hailey Rhode Baldwin se narodila v Tucsonu v Arizoně herci Stephenu Baldwinovi, nejmladšímu z bratrů Baldwinových, a grafickému designérovi Kennyi Deodato Baldwinovi. Její matka je Brazilka italského a portugalského původu a její otec má anglický, irský, skotský, francouzský a německý původ. Baldwinův dědeček z matčiny strany je brazilský hudebník Eumir Deodato. Baldwin se jako dítě vzdělával doma. Během svého dospívání navštěvovala American Ballet Theatre v New Yorku. Baldwin byl pojmenován po Halleyově kometě.

Vizážistka Leah Darcy předložila přesvědčivý argument ve prospěch použití červených rtů ve spojení s teplými očními stíny. Použila tlumenou barvu k lemování spodní linie řas a ujistila se, že oční víčka jsou lesklá.

Beyoncé, Jennifer Lopez a Michelle Obama nám poskytly inspiraci vánoční krásy a teď ji máme. Lopez nosila jasně červené vše s jednoduchým účesem a Bieber má nyní na nehtech obvyklé vánoční cukroví, které vypadá slavnostně. Obamová nosila kouřově smaragdově zelené oční stíny na poslední zastávku svého knižního turné.

Napište nám komentář jak se Vám článek líbil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *